הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יצא על קביים: צפו במקגרגור בסיום הקרב

תיעוד של האירי דלף: "אני הרוס. קשה לחזור אחרי הרבה זמן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.01.21 - 16:29
תחילת כתבה

לרגע אחד, ה-UFC תפס את קדמת הבמה העולמית: זה היה הרגע שבו הלוחם הבכיר יותר, קונור מקגרגור, נפל מהכתר - כשנוצח הבוקר (ראשון) ע"י דאסטין פורייה בנוק אאוט קולוסאלי. התגובות למהלך הצטברו, כולל התגובה - הבלתי נמנעת, כך נראה - מצידו של יריב ותיק. מיד לאחר הקרב, מקגרגור תועד כשהוא יוצא מהאולם נעזר בקביים, כשהוא מתקשה מאוד בהליכה.בתוך כך, לא לקח זמן רב מסיום הקרב ועד שחביב נורמגומדוב, מי שהתעמת לא פעם עם מקגרגור באוקטגון לאורך השנים, שלח את העקיצה שלו לתבוסה של הכוכב האירי: "זה מה שקורה", הוא כתב בחשבון הטוויטר שלו, "כאשר אתה מחליף את הקבוצה שלך, כשאתה עוזב את השותפים שהפכו אותך לאלופים, כשאתה מתנתק מהילדים שלך, רחוק רחוק מהמציאות".

הרמז היה למחנה האימונים שקיים מקגרגור בפורטוגל, לשם הלך ללא מאמניו הוותיקים - אלא עם שותפים אחרים, דוגמת נהגי אופניים כמו קולין ביירן וג'וליאן דאלבי. עם זאת, בקרב שנערך הבוקר הוא כן לווה ע"י שותפיו ו"האנשים שהפכו אותו לאלופים" - ג'ון קבאנו, המאמן, ומאמן ההתקפה אואן רודי.
"אני הרוס", הודה מקגרגור בראיון, דקות לאחר הקרב. "קשה להתגבר על מצב של חוסר פעילות לאורך זמן (עבור מקגרגור זה היה הקרב הראשון אחרי שנת היעדרות), "לא הרגשתי נוח כמו שהייתי צריך להיות". כמו כן, הוא הבהיר כי ימשיך להיאבק גם ב-2021: "אני צריך להיות פעיל", הוא ענה לשאלת המשך הפעילות, "אי אפשר להצליח בעסק הזה כשאתה לא עובד".