הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נלחמתי על חיי": צפו בנוקאאוט המטורף

מייקל ג'ונסון קטע רצף של 4 הפסדים עם ניצחון ענק: "עדיין לא הלכתי מכאן"

גבע ינקלביץ'  15.05.22 - 18:42

17 בספטמבר 2016. זו הייתה הפעם האחרונה בה מייקל ג'ונסון, שנלחם במתומן של ה-UFC כבר כ-12 שנים, ניצח קרב בנוקאאוט. מאז אותו רגע, כשג'ונסון גבר על דסטין פורייה בסיבוב הראשון, "האיום" נלחם ב-10 קרבות, כשהוא ניצח רק בשלושה מהם. הרצף הזה הדאיג את ג'ונסון, אבל הלילה (בין שבת לראשון) הוא הראה שוב מי הוא אותו אדם שניצח כמעט רבע מהקרבות שלו עם נוקאאוט.

ב-UFC פייט נייט שהתרחש בלילה, דקה וארבעים לסוף הסיבוב השני בקרב שלו נגד אלן פטריק, ג'ונסון רשם קומבינציית אגרופים, דרכה הוא הוציא את כל התסכול שלו מהשנים האחרונות. הקומבינציה הזו הפילה את פטריק לרצפה ומשם ג'ונסון כבר הכריח את השופט לעצור את הקרב, עם שני אגרופים שחתמו את הסיפור. בסיום הקרב, ג'ונסון סיפר בדיוק כמה חשוב היה הניצחון הזה.

"זה הרגיש מדהים. עברתי הרבה בחיים, היו לי ניצחונות, היו לי תבוסות, אבל זה היה אחד הרגעים הגדולים בחיים שלי", הודה הלוחם הוותיק, "עברתי כל כך הרבה, הייתי עני והערב הזה הרגיש פשוט מדהים. כשאתה כמעט בפסגה ואז אתה פשוט הופך לכלום, זה קשה".

"לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, אם אני בכלל עוד רוצה להילחם. הערב? נלחמתי על החיים שלי, עזבו את העבודה. הייתי צריך את הכסף הזה, הייתי חייב נוקאאוט, לא רציתי לנצח בהחלטת שופטים, כדי שאוכל להראות לכולם - אני עוד כאן, עדיין לא הלכתי ואני רק הולך ומשתפר".

אומנם ג'ונסון עוד רחוק מקרבות האליפות, בהם מעולם לא לקח חלק בקריירה שלו, אבל עם הניצחון הזה, בענף בו הלוחמים נלחמים רק פעם בכמה זמן, "האיום" יוכל לבנות בחזרה את הקריירה שלו ובתקווה להרים את עצמו מהמצב אליו נכנס.