הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המנג'ר קבע מי תנצח בקולומביה מול פולין

הסימולציה ניסתה לחזות מי תזכה בהזדמנות האחרונה בבית 8

מתן שקרוב  24.06.18 - 14:03
תחילת כתבהפוטבול מנג'ר, למי שאינו מכיר, זהו משחק אשר מדמה אימון קבוצת כדורגל בצורה המדויקת והאפשרית ביותר. אם זה בעניינים כספיים, טקטיים ואפילו מהמשחק האחרון גם חברתיים. החלטנו לתת למשחק להראות את יכולותיו ולבדוק בעזרתו את הכלים הטקטיים שיש לשתי הקבוצות ואף לנסות ולחזות את תוצאות המשחק.

הדיווחים מרוסיה גורסים שהקולומביאנים צובעים את הרחובות של המדינה בהרבה צבע צהוב ושמחה, אבל לא היה להם כל כך על מה לשמוח על פי המחזור הראשון. ההפסד המפתיע ליפן יצר סיטואציה לא נעימה עבור הקולומביאנים, שבמידה ויפסידו לפולין הערב הם ימצאו את עצמם עם סיכויים בלתי אפשריים לעלייה. נתנו למנג'ר לבדוק מה חוסה פקרמן והחניכים שלו יכולים לעשות בנושא מול נבחרת פולנית ממושמעת.

חואן קווארדדו הוא אחד הכוכבים הגדולים של נבחרת קולומביה והסימולציה החלה דווקא בפציעה שלו , שאילצה חילוף מוקדם דבר שיהיה מאוד בעייתי עבור מאמן קולומביה אם יקרה היום, זאת כמובן בגלל שבמשחק הקודם הוא החל את המשחק בעשרה שחקנים ונאלץ לעשות חילוף ראשון מוקדם גם כן.  הסימולציה המשיכה להרע לקולומביאנים, כאשר בדקה ה-21 כדור שנבעט פגע בטעות בארקדיוש מיליק הפולני והטעה את אוספינה בדרך אל הרשת, פולין ביתרון.

חאמס רודריגז היה מלך השערים של המונדיאל האחרון ב-2014 והפעם בסימולציה הוא דווקא בחר להתמקד בבישולים, כשמסירה יפה שלו סידרה שער שוויון לחוזה איסקרדו וצפירת הרגעה לאוהדים בצהוב. את המחצית השנייה החל חאמס עם עוד כדור גדול, אבל פלקאו החמיץ מול השוער.

הסטטיסטיקה הראתה שליטה פולנית מבחינת הבעיטות לשער, אבל בפתיחתה של המחצית השנייה הייתה רק קבוצה אחת על המגרש. כל זה היה נכון, עד ששוב הוכח שמי שלא כובש, סופג.  בדקה ה-58 מתפרצת פולנית של שני החלוצים הנהדרים מסתיימת בשער של רוברט לבנדובסקי הכוכב הפולני הגדול שמחזיר את פולין ליתרון בשער מרהיב.

הדרמה נמשכה, פלקאו שעד עכשיו לא הגיע לטורניר בצורה טובה: הוכשל ברחבה דקה לאחר השער של לבנדובסקי מהצד השני אבל שצ'זני הציל את הפנדל. שבע דקות לאחר מכן ופלקאו אכן הצליח להשוות ל-2:2 אחרי מהלך קולומביאני יפהפה. אך בסיום התוצאה נשארה בעינה, ובמידה והסימולציה תהיה תואמת למציאות במשחק הערב, התוצאה תהיה הרבה פחות טובה עבור הקולומביאנים. תוצאה כזו תשאיר אותם עם נקודה אחת ולא תלויים בעצמם בניסיון להגיע אל השלב הבא.