דבר לא השתנה: האכזבה מבת'סדה

ברשת זועמים על השקת שירות פרימיום בתשלום למשחק הבעייתי Fallout 76

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.19 - 11:25

תגיות: bethesdafallout 76בת'סדה

תחילת כתבהמשחק הרשת Fallout 76 סבל מהשקה נוראית שכללה אין ספור באגים, ניתוקים פתאומיים, מחיקת חפצים לשחקנים וכל דבר בערך שיכל להשתבש. אין ספק כי המשחק שוחרר במצב שהוא לא גמור, ובחברת בת'סדה שמרו על פרופיל יחסית נמוך בחודשים האחרונים והצליחו לייצב מעט את המצב עם פאטצ'ים ותיקונים שונים. למרות שהמשחק יחסית יציב, הוא לא חף מבעיות נוספות ולא מחזיק קהילת שחקנים פרוייה במיוחד, לכן הצעד החדש של החברה נחשב לתמוהה, יש שיאמרו חצוף: בת'סדה מציעה כעת מנויים חודשיים בעלות של 12.99 דולר לשחקנים, ויכלול מספר אפשרויות ייחודיות.
השחקנים שישלמו יקבלו מחסן שבו יוכלו לשמור כמות בלתי מוגבלת של ציוד, כמות Atoms (הכסף הדיגיטלי של המשחק) שמתחדשת באופן חודשי, סקינים וחליפות ייחודיות. הסכום השנתי הכולל הוא 100 דולר (או 350 שקל), ובמידה ואתם מהשחקנים שמשלמים לחברות על אייטמים דיגיטליים, לפי בת'סדה - מדובר בחפצים והטבות שווי ערך באותה מידה.

הכל טוב ויפה, אבל כאמור, מדובר במשחק שסבל מהשקה בעייתית ובאגים למשך תקופה ארוכה, גם שנה לאחר השקת המשחק, וכעת מבקש מהקהילה שלו לשלם באופן חודשי על תכנים שנחשבים מינוריים. בקהילות Fallout ברחבי הרשת, מיותר לציין שלא משועשעים או מרוצים מההכרזה.