צפו: כשקאונטר סטרייק פוגש את Overwatch

חברת Riot Games שפיתחה League of Legends מציגה משחק יריות טקטי קבוצתי חדש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.03.20 - 16:00
תחילת כתבהRiot Games היא החברה שפיתחה את אחד ממשחקי ה-eSports הנצפים והרווחיים ביותר בתעשייה: League of Legends. לפניי מס' חודשים חשפו בחברה כי הם עובדים על מס' כותרים תחרותיים נוספים שיצטרף לארסנל המשחקים של החברה, וכעת Riot חושפים את אחד הכותרים שקיבל את הכינוי "Project A" - שמתגלה לנו כמשחק יריות קבוצתי טקטי בשם "Valorant".

בסרטון ששיחררה החברה, נראה ש-Valorant הוא שילוב בין החשיבה והאקשן הטקטי של קאונטר סטרייק לבין הדמויות הצבעוניות עם היכולות המיוחדות והקסומות של הדמויות מ-Overwatch. לפי האתר הרשמי של Riot נמסר כי לכל דמות יהיה סט יכולות מיוחדות מעבר לכלי נשק, ועל הקבוצה לשתף פעולה ואת היכולות המיוחדות על מנת להביא לניצחון. מעבר לכך, טוענים בחברה שהמשחקיות מאוד מדוייקת, עקבית ודורשת כישרון ואסטרגיה על מנת לכבוש במשחק.

הסרטון שנחשף עוד מציג משחקיות ראשונית שעוד נמצאת בשלבי האלפה, וב-Riot מקווים שכבר בקיץ הקרוב הבטא תשוחרר למחשב האישי. נראה שבחברה מעוניינים להצדיק את ה"S" ב-Games שלהם, ומעוניינים להפסיק להיות סטודיו של משחק אחד, ולהרחיב את ארסנל המשחקים שלהם. מעבר ל-Valorant, בחברה עובדים על מס' כותרים תחרותיים נוספים שישוחררו בעתיד, ביניהם גם משחק מכות העונה כעת לשם "Project L". כעת רק ניתן להמתין ולראות האם Riot תצליח עם אותם משחקים באותה רמה שהצליחה עם League of Legends, ואיך דעת הקהל תקבל אותם.