הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האם פרו אבולושן לא ישוחרר השנה?

כאשר קונאמי לא מספקת הצהרה רשמית לגבי PES 2021, צצה האפשרות שהמשחק ישוחרר בתור עדכון לעונה הנוכחית בלבד

מתן בן ישי
מתן בן ישי  08.07.20 - 11:46

פיפ"א ו-NBA 2K כבר קיבלו תאריך השקה השנה, אבל מה פרו אבולושן? נכון לעכשיו, חברת קונאמי עוד לא הכריזה על תאריך למשחק, ולאט לאט מתחילות לצוץ שמועות ברשת כי המשחק לא ייצא השנה כלל, וישוחרר בתור עדכון בלבד.

מחלקות הצנזורה של ממשלות אוסטרליה ודרום קוריאה אישרו את המשחק "eFootball PES 2021" להפצה בתחומי המדינות, אך לפי הפרסום באתרים הרשמיים של הממשלות, בתוך שם המוצר נכלל גם המונח "Season Update" - מה שמרמז לנו שאולי המשחק לא ישוחרר השנה בגרסה מלאה, אלא רק בתור עדכון להורדה.

 

קונאמי עדיין לא שיחררה הצהרה רשמית עבור פרו אבולושן 21, ורבים חושבים שהשנה החברה תדלג על המשחק ותשחרר כותר חדש רק בשנה הבאה - יחד עם הדור הבא של הקונסולות.

גם אם הדבר יתגלה בסופו של דבר כלא נכון ובסופו של דבר נקבל הצהרה מקונאמי במהלך השבועות הקרובים, יכול להיות שזהו צעד חכם. בסופו של דבר מדובר במשחק האחרון שיוצא לדור הנוכחי, ולא רק בגזרת פרו אבולושן.

שחקנים רבים ברשת מביעים תחושת עייפות מהמשחקים של הדור הנוכחי וצמאים למנועי משחק חדשים שירוצו על פלטפורמות הדור הבא ויעניקו חווית משחק שונה, ויכול להיות שעדיף לשחקנים לקבל עדכון חינמי מאשר להרגיש ששילמו על אותו משחק, רק עם סקינים שונים.