הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו בטריילר: Flight Simulator 2020 יגיע באוגוסט

מפות ומזג אוויר בזמן אמת: הטכנלוגיה שמיקרוסופט מציגה מרשימה ומשמעותית יותר ממה שנדמה לנו לתעשייה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.07.20 - 14:00
חברת מיקרוסופט הודיעה היום כי המשחק\סימולטור Flight Simulator 2020 ישוחרר בעוד בחודש וקצת, ב-18 לאוגוסט. המשחק זמין לרכישה מוקדמת החל מהיום, כאשר כל מי שירכוש בהזמנה מוקדמת יקבל גישה לבטא של המשחק שתיפתח בסוף החודש, ב-30.7. צפו בטריילר.

המשחק יכלול שלוש גרסאות: רגילה, דלוקס ופרימיום, כאשר ההבדל ביניהן הוא הכמויות השונות של שדות התעופה והמטוסים שיהיו זמינים לשחקנים. הגרסה הסטדנרטית תכלול 30 שדות תעופה ו-20 כלי טיס, גרסת הדלוקס תכלול 35 שדות תעופה ו-25 כלי טיס, וגרסת הפרימיום תכלול 40 שדות תעופה ו-30 כלי טיס. כל גרסאות המשחק יתמכו באופציית Play Anywhere של מיקרוסופט, כך ששחקנים ישרכשו אותו יוכלו לשחק גם על המחשב וגם על קונסולת האקס בוקס שלהם.

המשחק השנה יציג טוויסט מעניין לנוסחא, ומנוע המשחק ישאב את כל המידע שלו מאתר Bing, החל מסינכרון המפות, הזמנים, ותנאי מזג האוויר, והכל בזמן אמת, כך שצפוייה לנו חוויה ריאליסטית ומציאותית מתמיד. חשוב לציין שהמשחק לא ינעל חלקים במפת העולם בין הגרסאות השונות, אלא רק את שדות התעופה שזמינים לשחקנים.

למרות שנראה שמדובר במשחק שולי כביכול, מדובר בהצגת יכולות טכנולוגיות מרשימה מצידה של מיקרוסופט. מכיוון והמשחק ממדל ויוצר את עולם המשחק בזמן אמת ע"י שאיבת המידע מהרשת בזמן אמת. בחברה טוענים שאנשים ממש יוכלו לטוס מעל הבתים שלהם, והכל כל מסך צילומי אוויר של לווינים וומפות. בעתיד, אנו עשויים לראות מפתחות נוספות שינצלו את הטכנולוגיה הזו, מעבר לסימולציית טיסה,  ואולי אפילו לפלטפורמות המציאות המדומה.