פיפ"א 21 בדור הבא: איך זה יעבוד?

שדרוג בחינם והאם ההתקדמות במשחק תישמר? כל הפרטים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.08.20 - 09:36

תגיות: פיפא 21

תחילת כתבהמכיוון וקונסולות הדור הבא מחכות לנו ממש מעבר לפינה וישוחררו במהלך תקופת החגים של השנה, אנחנו נמצאים במצב בו משחקים כמו NBA 2K ופיפ"א ישוחררו בשתי גרסאות: לדור הנוכחי, ולדור הבא. על מנת שהשחקנים לא ירגישו מרומים שהם נאלצים לשלם על אותו משחק פעמיים במהלך אותה השנה, EA ו-2K הכריזו כבר מההתחלה כי השחקנים יוכלו לשדרג את המשחק לדור הבא ללא תוספת תשלום. כך זה הולך לעבוד.

נתחיל מהעיקר: כל שחקן שירכוש את פיפ"א 21 יהיה זכאי לשידרוג ללא עלות נוספת, בין אם מדובר בשחקנים שרכשו עותק דיגיטלי או פיזי. השחקנים יוכלו לשדרג רק לפי סוג המשחק שקנו: שחקן שקנה עותק פיזי בדור הנוכחי, לא יוכל לשדרג לעותק דיגיטלי בדור הבא, ולהיפך. חשוב גם לציין שהשידרוג לא יחול גם שחקנים שיבחרו בקונסולה שונה בדור הבא ממה שרכשו בדור הנוכחי, זאת אומרת ששחקן לא יכול לשדרג מאקס בוקס וואן לפלייסטיישן 5, או להיפך.

במהלך השידרוג עצמו, כל מה ששחקנים שרכשו עותק פיזי יצטרכו לעשות הוא רק להכניס את הדיסק לקונסולת הדור הבא, והמשחק יותקן ללא כל בעיות. לאלו שרכשו עותק דיגיטלי לעומת זאת - השידרוג עצמו יתבצע באמצעות חשבונות המשתמשים. ברגע שהשחקנים ירצו לבצע את השידרוג, עליהם להתחבר עם פרופיל המשתמש הקבוע שלהם, ולהוריד את המשחק מהספרייה הפרטית או מהחנות. ולאלו שחוששים לבצע את השידרוג אל דאגה: כל ההתקדמות ב-Volta, והאולטימייט טים תישמר ותועבר גם היא לדור הבא.