הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סוף סוף זה קורה: ספיידרמן מצטרף לנוקמים

איש העכביש ישתתף במשחק החדש של גיבורי העל Avengers: A-Day. אבל יש מלכוד ולא כל השחקנים מרוצים

מתן בן ישי
מתן בן ישי  04.08.20 - 10:47

תגיות: avengersהנוקמים

חלום ילדות של שחקנים רבים הוא לקבל משחק בכיכובם של "הנוקמים" של מארוול בהיקף מלא שכולל את כל חברי הצוות הבכירים לדורותיהם, ולראות גם את ספיידרמן מצטרף אל החבורה ממש כמו שקרה בסרטים.

בחודשים האחרונים צצו שמועות רבות ברשת שנתנו תקווה לרבים, כעת פוסט רשמי בבלוג הרשמי של סוני פלייסטיישן מאשר כי אכן זהו המצב: דמותו של טווה הקורים תצטרף אל המשחק החדש של קבוצת גיבורי העל - Avengers: A-Day.
אמנם מדובר בחדשות מרגשות, אך הן מגיעות עם מלכוד: שחקני המחשב האישי והאקס בוקס לא יוכלו להנות מהדמות במשחק, והוא ישאר אקסקלוסיבי עבור שחקני קונסולת הפלייסטיישן בלבד. המהלך מגיע מכיוון וסוני מחזיקה בזכויות על דמותו של ספיידרמן בעולם הגיימינג, כך שההחלטה האם יופיע במשחקים נמצא אצל החברה.

Crystal Dynamics שמפתחת את המשחק הבטיחה שהדמות של ספיידרמן תגיע בתחילת שנת 2021, ויהיה זמין בחינם. נכון לעכשיו העיצוב של הדמות עוד לא נחשף, אך בחברה מבטיחים כי הדמות תשאר נאמנה למקורות שלה, ותציג עלילה יחודית המותאמת לדמותו.

המשחק Avengers: A-Day ישוחרר השנה ב-4 לספטמבר לקונסולות הפלייסטיישן 4, האקס בוקס וואן, למחשב האישי וקונסולות הדור הבא. שחקנים אשר רכשו את המשחק בהזמנה מוקדמת יוכלו לשחק בבטא הסגורה החל מיום שישי.