פיפ"א 21: הרשמים מהבטא

שחקנים ספורים ברחבי העולם קיבלו גישה מוקדמת ומדווחים איך המשחק השנה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.08.20 - 18:27

תגיות: פיפא 21

תחילת כתבהכמו כל שנה, EA מאפשרת למספר שחקנים מצומצם לקבל גישה מוקדמת ולחוות את המשחק לפני כולם, אך מכיוון וזו רק הבטא של המשחק, מדובר במוצר לא מוגמר. השחקנים שמקבלים גישה נבחרים ע"י חברת EA בקפדנות, ורק אלו שמתחזקים מספיק שעות משחק במשך השנה מקבלים מייל מהחברה המזמין אותם להתנסות בחווייה.

כעת מס' חשבונות ברשתות חברתיות ברחבי העולם חושפים חלק מהרשמים לגבי משחקיות החדשה שנקבל במשחק. נכון לעכשיו נאמר כי המשחק מאוזן ועקבי, ובתקווה שבחברה לא ישחררו עדכון לאחר שבועיים שישנה את המצב.
נטען כי השנה המשחק נחשב לאיטי יותר משנים קודמות, ולשם שינוי חוויית המשחק לא נפגעת. גם השחקנים האיטיים יותר במשחק יהיו שימושיים השנה בהשוואה לשנים קודמות, תלוי במיקום שלהם. נאמר כי שחקנים מהירים אמנם עדיין שומרים על עליונות במגרש, אך לפחות אלו שאיטיים לא נחשבים למיותרים לחלוטין. האם השנה נקבל סוף סוף הגנה שעושה את העבודה שלה בהתאם? לפי הציוצים - נראה שכן. ההגנה מבצעת יותר טאקלים וחוסמת בהתאם לדרישות של השחקן. ומה עם הנגיחות לשער? השנה הן אמורות להיות שימושיות שוב. החשבון FIFA 21 NEWS מציין כי הם הבקיעו מס' פעמים לשער, אך הקבוצה יריבה עשתה את אותו הדבר, כך שנראה שהשנה הן חוזרות להיות שימושיות. פיפ"א 21 ישוחרר לדור הנוכחי - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן ב-9 באוקטובר. שחקנים המחזיקים במנוי EA Access יקבלו גישה למשחק החל מה-6 לאוקטובר.  המשחק ישוחרר גם למחשב האישי, ותאריך המשחק לקונסולות הדור הבא יוכרז בהמשך.

שחקנים שירכשו עותק של המשחק בדור הנוכחי (פיזי או דיגיטלי) יהיו זכאים לשידרוג בחינם בדור הבא, אך רק תחת אותה משפחת קונסולות. הכוונה מפלייסטיישן 4 לפלייסטיישן 5, או מאקס בוקס וואן לאקס בוקס Series X.