הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יותר שליטה: נחשפו החידושים למנג'ר 2021

פגישות מקצועיות, שימוש בשפת גוף, ניהול ציפיות וגם פרמטר חדש וחיוני נכנסים למשחק

מתן שקרוב  13.10.20 - 13:59
חברת Sports Interactive משחררת טריילר חדש, בנוסף לרשימה מפורטת של כל החידושים והשידרוגים שנקבל השנה למשחקיות של פוטבול מנג'ר 2021. השינויים שנחשפו נראים מבטיחים במיוחד, ונראה שהשנה המשחק יעניק לשחקנים יותר שליטה על הקבוצה ועל ההיבטים הכלכליים והעסקיים של המועדון מאי פעם.
המשחק יכיל אלמנט סטטיסטיקות שנקרא "ציפיות" (Expected Goals -xG) מהמועדון שלכם - והוא יציג לכם כל סטטיסטיקות שמראות כמה גולים הקבוצה שלכם הייתה יכולה להבקיע לעומת כמות הבעיטת שלה לשער באותו משחק. הנתון הסטטיסטי הזה יכול בהחלט לעזור למאמן לנתח את הקבוצה בצורה טובה יותר, ולבנות תבניות התקפיות שיובילו לשערים בעקבות הנתון הזה. הנתון יוצג לראשונה במשחק השנה - לאחר שהתבסס כנתון שעוזר יותר ויותר למאמנים ברחבי העולם במשחקים במציאות.

לראשונה במשחק יהיו גם פגישות מקצועיות מלאות: הגורמים המקצועיים במשחק, כמו עוזר המאמן או המנהל המקצועי, יכולים להראות לשחקן בצורה מפורטת יותר על פי דו"ח הקבוצה, איפה העמדות שניתנות לחיזוק על פי שחקנים שנמכרו, עומק הסגל או רמת השחקנים הפותחים במועדון.

מסיבות העיתונאים ישתנו השנה באופן ניכר - כאשר המאמן יוכל לבחור לאיזה עיתונאים לענות ולאיזה לא, וייתכן שאף הדבר ישנה את היחס שלהם אל השחקנים. שפת הגוף במשחק בין המנג'ר לשחקן בשיחות האישיות קיבלה גם היא שיפור נרחב. לדוגמא: במהלך השיחות במקום שהשחקנים יענו באופן אסרטיבי כפי שהיה נהוג, השנה השחקנים יקבלו אינדיקציה לשפת הגוף שלהם ומה היא משדרת לשחקן שמולם. כמובן שנקבל גם את תגובת השחקן.

גם חווית המשחק עצמו השתדרגה, כאשר השנה תוכלו לראות את הסגל שלכם בתחתית המסך בחלונית הקטנה שתפתחו. שם תוכלו לראות לבבות ירוקים, צהובים או אדומים - שידמו את כושר השחקנים שלכם. על פיהם תוכלו לקבל החלטות קלות בונגע לחילופים במהלך המשחק. גם  מסך ההמלצות של הצוות לפני המשחק שודרג וזכה לשיפורים על מנת להפוך לאינטואטיבי יותר.

השנה יפתח איזור חדש בשם "היכל התהילה", שיאגד עבור השחקנים את הרגעים הגדולים ששווה לזכור ממהלך העונה. המשחק יכיל גם קבוצות נוספות שקיבלו רישיון מלא לשימוש במשחק, כולל לסטר האנגלית. קבוצות נוספות יחשפו בהמשך.

פוטבול מנג'ר 2021 ישוחרר ב-24 לנובמבר, ויהיה זמין ביותר פלטפורמות מאי פעם: המשחק יהיה זמין כהרגלו בסטים, והשנה הוא הצטרף גם לחנות הדיגיטלית של Epic Store. מעבר לגרסאות מובייל ולנינטנדו סוויץ' - השנה המשחק חוזר גם לקונסולת האקס בוקס Series X, כולל לשירות ה-Game Pass שמיקרוסופט מציעה. שחקני הסוני לצערנו, לא יזכו להנות. אולי בשנה הבאה.

שחקנים שיזמינו את המשחק מראש, יזכו לקבל גישה לבטא של המשחק שבועיים לפניי תאריך ההשקה.