הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ממשיך להפתיע: חידושים נוספים לפוטבול מנג'ר 21

ישיבות סגל ואינטרקציות חדשות עם הקבוצה והתקשורת. איך זה יעבוד?

מתן שקרוב  16.10.20 - 11:19
רק השבוע קיבלנו ההצצה לחידושים של פוטבול מנג'ר 2021 השנה, והנה אנחנו כבר מקבלים איתות נוסף ממפתחת המשחק - Sports Interactive, שמשחררת עבור המעריצים סרטון חדש, ובו הסבר מפורט על שינויים ושיפורים נוספים שעומדים להצטרף לכותר השנה.

השנה, יש דגש רחב יותר על האינטרקציות בין המנג'ר לבין שחקניו, לבין התקשורת ובין הגורמים האחרים במועדון - ונראה שיש לנו כמה אפשרויות חדשות. בעבר, השחקן יכל להחליט האם להיות "אסרטיבי" או " רגוע" עם השחקנים - וכך האינטרקציה הייתה יוצאת לפועל.

השנה נוצר שינוי רחב מאוד בנושא, ובעצם התווסף דגש הרבה יותר ממשי על שפת הגוף - וניתן לראות במהלך הסרטון שהשחקנים יכול להפנות לבצע מספר אינטרקציות יותר מפורטות: הטחת אצבע מאשימה כלפי אחד השחקנים, לנפנף בידיים בזעם, ואפילו לזרוק בקבוק בחדר ההלבשה.

גם האינטרקציה מול התקשורת השתנתה, וכעת המנג'ר יכול להראות בשפת הגוף שלו שאינו מרוצה עם השאלה שנשאלה - כשנוספו האפשרויות לשלב ידיים, לנענע עם הראש, או לפתוח ידיים בתמיהה.

בשבוע שעבר נחשף כי גם ישיבות המערכת יזכו לקבל שידרוג, וכעת אנו מקבלים הסבר הרבה יותר מפורט: בכל חלון העברות המנג'ר יוכל לשבת עם הצוות שלו במועדון, להוציא מטרות החוצה אל הסקואטים שיצאו לחפש שחקנים, ואז לקבל דעות מהצוות באותה שיחה, שתהיה ככל הנראה רק פעם אחת בכל פתיחת חלון העברות.

השינויים הנוספים שנחשפו הם שינוי מנוע המשחק מבחינת מיקום הסגל , שינויים גרפיים כגון חגיגת תארים חדשה, ושינויים במסך סיום המשחק - שייחשפו בהמשך השבועות הקרובים דרך סרטוני הסברה והדרכה כמו אלו. אין ספק כי השנה, חובבי המשחק יזכו לקבל גרסא משודרגת של החוויה שאנו כל כך מכורים אליה.