רוקסטאר מציעה: שדרגו לדור הבא בחינם

מעבר ל-GTA V ו-Red Dead Redemption 2, כל שאר משחקי החברה הקלאסיים יתמכו אחורנית בקונסולות החדשות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.11.20 - 14:57
תחילת כתבה

כשקונסולות הדור הבא מחכות לנו מעבר לפינה וישוחררו במהלך החודש הקרוב, המפתחת רוקסטאר, מכריזה כי משחקי החברה, כמו GTA V ו-Red Dead Redmeption 2 - יתמכו אחורנית ויגיעו אל הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X.

אך לא רק שני משחקי הדגל הללו של החברה יגיעו אל הדור החדש, אלא כל המשחקים של רוקסטאר לאורך השנים: החל מ-Bully, ועד ל-Midnight Club, Manhunt  ואפילו מקס פיין הקלאסי.

ההכרזה מאשרת כי השדרוג הוא בחינם, והשחקנים לא יצטרכו לשלם על שוב על אותם המשחקים: בעלי עותק פיזי יוכלו להכניס את הדיסק ולהתקין את המשחק כרגיל, בעוד שבעלי עותק דיגיטלי יצטרכו להתחבר עם המשתמש הקיים שלהם בפלטפורמות ה-PSN או האקס בוקס Live.

רוקסטאר תאפשר לשחקנים להעביר את כל ההתקדמות והשמירות שלהם לדור הבא בכל דרך שיבחרו: גיבוי דרך ענן, או אפילו העברה ידנית באמצעות כונן USB - הכל על שהשחקנים יוכלו להמשיך לשחק בדיוק היכן שעצרו, ולא יצטרכו להתחיל שמירה חדשה.

בנוסף, רוקסטאר מכריזה גם על בונוס עבור שחקני הפלייסטיישן 5: שחקנים שיעבירו את השמירה GTA אונליין לדור החדש, יקבלו 1,000,000 דולר על כל חודש ששיחקו במשחק מיום ההשקה שלו - סכום שיועבר לחשבון הבנק שלהם במשחק תוך 72 שעות החל מרגע העברת השמירות.

חברות רבות, כמו EA עם פיפ"א 21, מאפשרות לשחקנים לשדרג את המשחק לדור הבא ללא תוספת תשלום. מנגד, חברות רבות כמו 2K או אקטיוויז'ן כן מבקשות מחיר מלא ואף יקר יותר על משחקים בדור הבא. שחקנים רבים תהו האם יצטרכו לשלם על GTA V בפעם השלישית בדור החדש, ונחמד לראות היכן רוקסטאר עומדת בנושא.