מה נסגר עם הפנים של מייסון גרינווד בפיפ"א 21?

אוהדי מנצ'סטר יונייטד דרשו הבהרה לגבי החלוץ, וב-EA שיחררו הצהרה והסבר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.02.21 - 13:53
תחילת כתבה

גרסת הדור החדש של פיפ"א 21 זמינה על קונסולות האקס בוקס Series X\S והפלייסטיישן 5 כבר כמה חודשים, ובזמן שהמשחק והשחקנים נראים ריאליסטיים ומדוייקים, נותר שחקן אחד שעדיין לא זכה לסריקת פנים ראוייה ודמותו לא דומה למציאות: חלוץ מנצ'סטר יונייטד - מייסון גרינווד.

דמותו של גרינווד "סבלה" ממראה לא ריאליסטי עוד כאשר המשחק שוחרר בדור הקונסולות הקודם אך רבים ציפו כי החלוץ בן ה-19 יקבל סריקת פנים ושיפוץ עד שעדכון הדור החדש יגיע.

מכיוון וזה לא היה המצב, האתר Manchester Evening News פנה בנושא ודרש הסבר מחברת EA, שמסרה בתגובה הצהרה שמסבירה מה אירע: "לצערנו הרב לא הספקנו לבקר במתחם האימונים של מנצ'סטר בגלל המגיפה העולמית. ביקרנו בטראפורד במהלך פברואר 2020 והצלחנו לבצע סריקת פנים לברנדון וויליאמס - אבל מייסון לא היה זמין באותו היום לצילומים".

למרות שהזכויות של מנצ'סטר יונייטד נמצאות אצל המתחרה קונאמי וסדרת פרו אבולושן, EA חולקת את האפשרות להשתמש בסריקות הפנים ובמדי וסמלי המועדון הרשמיים - כך שלא מעט שחקנים תהו מדוע דווקא גרינווד לא זכה לסריקת פנים מדוייקת כמו ברונו פרננדש, פול פוגבה, מרכוס רשפורד  או כל שאר שחקני הקבוצה.