הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיפ"א אולטימייט טים 22: יש עם מה לעבוד

המצב הפופולרי ביותר של EA חוזר ללא הפתעות גדולות

ניר אימבר
ניר אימבר  11.08.21 - 13:01

תגיות: ea sportsFUTפיפא 22

אחרי חודשיים של ציפייה, EA סוף סוף הראתה את מצב האולטימייט טים לפיפ"א 22. בטריילר וידאו קצר, מפיצת הענק נתנה עוד הצצה ממה הם יכולים לצפות השנה. ככל שעוברות השנים, FUT מקבל דגש יותר ויותר גדול וכבר עכשיו הוא מצב המשחק העיקרי של פיפ"א הרואה מיליוני גיימרים נכנסים לעולם, בונים קבוצות ומתחרים נגד שחקנים ברחבי הגלובוס.

שינויים בליגות ודירוג:

Division Rivals צץ לפני כמספר שנים ב-FUT ולאט לאט הפך להיות דרך מצוינת לתת לשחקן להשיג פרסים בשביל המועדון שלו. השנה מצב היריבות מאמץ מערכת התקדמות עונתית, שבה דירוג הקבוצה באותה עונה ישפיע על מיקום הקבוצה בעונה הבאה. ניצחונות והפסדים עדיין משפיעים על הדירוג כמובן אך ניצחונות ברצף למשל יאיצו את קצב ההתקדמות של השחקן. פרסים יחולקו כל שבוע ובנוסף יהיו גם חבילות קלפים ומטבעות בסוף העונה.

מצב הדירוג יראה דיי דומה לשחקני פיפ"א ותיקים אלא שעכשיו EA הוסיפו גם שלבי לכל ליגה בדירוג. חלק מהשלבים יפעלו כסוג של מקום שמירה, זאת אומרת ששחקן שיגיע לשלב הזה, לא יצטרך לחשוש שקבוצתו תרד בדירוג, לא משנה כמה יפסיד בעתיד.
לבסוף, מצטרפת השנה גם "elite division" שתהיה מעל הליגה הראשונה ותכלול את השחקנים הכי כישרוניים במשחק עם מטרה להשיג מקום בשלבי הגמר של Fifa Global Series.

שיפורים בפוט צ'אמפיונס:

מצב ה-FUT Elite קיבל עדכון השנה, בגדול EA החליטו לעבוד על כל מצב המשחק מחדש ולשנות אותו לקראת היציאה של הכותר. ליגות הסוף שבוע יחולקו עכשיו לשני חלקים. הראשון, מצב נוקאאוט במהלך השבוע בו קבוצות ינסו לעלות לשלבי הגמר, בדומה למצבי הנוקאאוט היומיים שהוסרו לפני כשנתיים.
הצד השני של הליגה תתקיים רק בסופי שבוע כמו במשחק הקודם.  כרגיל מצב זה קבוצות יתחרו על השגת נקודות כדי לשפר את דירוגם הכללי.

עוד נמסר מ-EA גם השנה יחזור מצב ה- Co-op Matchmaking (חיפוש משחק קבוצתי). מטרת מצב משחק זה היא לאפשר לשחקנים קז'ואלים לחוות את חווית ה-FUT עם חבר אחר נגד קבוצות שחקנים אחרות.
בעת הכניסה למצב משחק זה, לשחקן תהיה אפשרות לבחור קבוצה מרשימה שהוכנה מראש ולא קבוצת ה-FUT הפרטית שלו. כוונת EA פה היא להימנע ממצב שבוא כל אחד מצמד השחקנים ישתמש בקבוצתו.
בנוסף דרך זו תאפשר לשחקנים להשתמש בקלפים של כוכבי כדורגל שאין להם או כאלו שירצו לנסות לפני.

גרסת הבטא הפנימית של פיפ"א 22 תסתיים ב-2 לספטמבר ואיתה מגיעות שמועות שתצא גרסת דמו למשחק, חודש לפני יציאתו, השנה המשחק ישוחרר ב-1 באוקטובר  עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, למחשב האישי ולנינטנדו סוויץ'.