הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קצת טניס רגל אולי? Volta חוזר בפיפ"א 22

יקבל שיפוץ נרחב ויציע מספר מצבים מסקרנים

ניר אימבר
ניר אימבר  23.08.21 - 13:56
במהלך השבועות האחרונים EA שחררה כל שבוע פרטים חדשים לגבי הכותר החדש פיפ"א 22 ללא יוצא מן הכלל ואם חשבנו שזה יפסק עכשיו, פחות ממשבועיים לשחרור המשחק, אז טעינו. EA Sports חשפה לפני זמן קצר כי מצב המשחק Volta Football יקבל שיפוץ נרחב והוספה של עוד סוגי מיני תחרויות תחת מצב זה.

Volta Football נכלל לראשונה בפיפ"א 20,  כאשר EA מתארת ​​אותו כמצב שמחזיר את המשחק לרחובות עם משחקי כדורגל שכונתי של עד 5 נגד 5 עם דגש על אווירה אותנטית ורגועה. לוותיקים בינינו, מצב משחק זה נבנה על בסיס סדרת משחקי ה-Fifa Street  ששוחררה כמשחק עצמאי תחת EA עד הכותר האחרון שיצא ב-2012. 

אחרי הפסקה של מספר שנים, החליטו ב-EA להחזיק את המשחק האהוב אבל כתחת ממצבי המשחק השונים של פיפ"א 20 ועכשיו הפיצ'ר המגניב הזה יחזור אלינו בפיפ"א החדש, אך לא רק זה, אלא הרבה יותר.

EA Sports הוסיפו השנה את Volta Arcade אשר תחתיו יוצעו לשחקנים מספר מיני משחקי כדור שלא בהכרח קשורים לכדורגל. מצבי המשחק הם :

- Dodgeball
- Foot Tennis
- Disco Lava
- Quick Strike
- Wall Ball Elimination
- Team Keepaway
- Target Gallery
- Corner Scramble

תחת משחקים אלו שחקנים יתאפשר לשחקנים להקים קבוצות פרטיות של עד שלושה שחקנים ולהתחרות נגד חבריהם או שחקנים אחרים ברשת. בנוסף יתאפשר לשחקנים ליצור מיני תחרויות ממצבי משחק אלו שבו ארבעה מצבים רנדומליים יבחרו ושחקנים יוכלו להשתתף תחת קבוצות או כולם נגד כולם.

עוד דווח כי השנה Volta תכלול גם עונות. המטרה היא לשחרר תוכן חדש לאורך השנה שיתפרס תחת עונות. כל עונה תערך כשישה שבועות ותכלול פיצ'רים חדשים כגון: סביבות משחק חדשות, מדים שונים, משימות להשגת נקודות ועוד

מצבי משחק הללו נראים כחוויה לא רע בכלל. עם הוספות חדשות, מעריצי Volta האדוקים ימצאו מספיק בשר כדי לנעוץ שיניהם בתוכן, ובצד השני לשחקנים היותר קז'ואל Volta הוא המקום המושלם להוריד מד לחץ ועצבים מהפסדים או מאולטימייט טים, לשחק מספר משחקי ארקייד, ליהנות ואז לחזור שוב לטחינה הרגילה.

המשחק ישוחרר ב-1 באוקטובר  עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, למחשב האישי ולנינטנדו סוויץ'.