הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיפ"א 22: שקט! בלי חגיגות, משחקים פה

EA תאפשר לבטל חגיגות שערים בכותר החדש

ניר אימבר
ניר אימבר  30.08.21 - 15:37

פיפ"א 22 יהיה המשחק הכדורגל הראשון בסדרת EA שיאפשר לשחקנים לבטל את סצינת חגיגות השערים. כידוע, במיוחד לאלו שרגילים לשחק משחקי כדורגל נגד חברים או ברשת, פיפ"א או פרו, חגיגות שערים תמיד היוו סיבה להתנהגות רעילה.

היריב נאלץ לצפות בשער שוב ועם מספיק לחץ מהמשחק, שמחה לעד מהצד השני ועוד קצת עצבים למתכון,  אנו מקבלים את רגעי הזעם המוכרים לכולם, משבירת שלטים למסכים ולקונסולות.

בכותר הקודם, פיפ"א 21, אז התחילו המפתחים לנסות להילחם נגד התנהגות זו עם הוצאת חגיגות בסגנון השתקת הקהל או סימן ה-OK לדוגמא. חגיגת ההשתקה הייתה לא אהובה במיוחד בתוך קהילות המשחק עקב כך שהחגיגה עצמה הייתה סצינה מאוד ארוכה שנתפסה כטקטיקה מתסכלת לבזבז זמן.


בפיפ"א 22, EA הולכים צעד קדימה עם היכולת לבטל לחלוטין את חגיגת היריב, כמובן שאותו יריב יוכל להחזיר באותו המטבע אך ברוב המקרים הבעיה לא נמצאת אצל השחקן שכן רוצה להעביר את השידור החוזר של הגול.
"קבלת שער תמיד קורעת את הלב, במיוחד במשחק צמוד. למרות שחגיגות הן חלק חשוב מהכדורגל בעולם האמיתי, אנחנו יודעים שצפייה בהן יכולה להיות חוויה מתסכלת עבור חלק מהשחקנים", נמסר ממנהל פרוייקט FUT , מייק ברנוקז.

כדי לבטל אפשרות זו החשןק יצטרך להכנס למסך ההגדרות תחת - Celebration Camera Focus,  ושם לבטל. מצב הברירת מחדל הוא לאפשר את סצינת החגיגות אך אם השחקן יחליט לשנות את את הפוקוס על השחקן הכובש ולהעביר אותו לתגובת קבוצתו וכך לחסוך זמן משחק. נציין כי שינוי זה ישפיע על כל מצב משחק בפיפ"א 22 ולא רק האולטימייט טים.

המשחק ישוחרר ב-1 באוקטובר עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, למחשב האישי ולנינטנדו סוויץ'

לפיפ"א יהיו שתי גרסאות במחירים שונים, הגרסה הסטנדרטית תעלה כ-60$ על כל המערכות חוץ מהסוויץ' ששם יעלה העותק כ-45$. גרסת האולטימייט תעלה 90$ ותגיע עם מספר פיצ'רים מיוחדים כמו בכל שנה.