הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיפ"א 22: EA משאירה את מערכת ה-Loot box השנה

מנגון "ההפתעה" השנוי במחלוקת חוזר לעוד עונה

ניר אימבר
ניר אימבר  17.09.21 - 10:09

Electronic Arts חשפה באמצעות עדכון באתר הרשמי של פיפ"א 22 שהמשחק ישמור על מערכת -Loot Box במצב האולטימייט טים, עם זאת EA תשתמש בחבילות התצוגה המקדימה שהיא ניסתה לקראת סוף חיי פיפ"א 21.

מערכת זו נוסתה בחודש ביוני עבור הכותר הקודם בסדרת הכדורגל, ובאמצעותה השחקנים יכלו לראות מה זמין בחבילה מסוימת לפני רכישתה, או עם מטבעות FUT (מטבע וירטואלי שנרכש באמצעות משחק) או נקודות FIFA (מטבע וירטואלי שנרכש על ידי הוצאה של כסף אמיתי) .

לאלו המעוניינים לקרוא את העדכון המלא נא ללחוץ >>>>> כאן

הטמעת מערכת זו הגיעה אל העולם לאחר שמספר סוכנויות ממשלתיות וקבוצות הגנה על ילדים ברחבי העולם  הטילו ספק בתיבות ה-Loot Box כמשהו חיובי יותר כסוג של הימורים. כתוצאה מכך הפעילו לחץ על EA ועל חברות משחק אחרות באמצעות ביקורת גלויה, פעולות משפטיות וחקיקתיות ושיטות אחרות.

בחודש מרץ, למשל, קיבלה הפרקליטות תביעה לאסור מכירת Loot Box בברזיל. אחרי האשמות כאלה היה ברור ש- EA בוחנת את המים עם השינויים החדשים הללו בפיפ"א 21, עכשיו אנו מקבלים את האישור כי הם יעברו הלאה למשחק החדש בסדרה.

חבילות תצוגה מקדימה יהיו זמינות בפיפ"א 22 שישוחרר ב-1 באוקטובר עבור קונסולות הדור הקודם - הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס וואן, לקונסולות הדור החדש - הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series X\S, למחשב האישי אך לא לנינטנדו סוויץ'.

עם ההשקה, חבילת הזהב הפרימיום תהיה זמינה לתצוגה מקדימה ל-24 שעות לצד הגרסה שאינה תצוגה מקדימה. חבילת הכסף הפרימיום תהיה זמינה לתצוגה מקדימה ל-24 שעות לצד הגרסה שאינה תצוגה מקדימה.