הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כמובן: קונאמי מתנצלת על eFootball

בחברה מבטיחים שיפורים בהקדם האפשרי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.10.21 - 16:51

eFootball היורש החינמי של סדרת Pro Evolution Soccer הוותיקה של קונאמי, שוחרר ביום חמישי וזכה לביקורת קשה מצד שחקנים, בנוסף והפך למשחק "הגרוע" ביותר בדירוג פלטפורמת המשחקים למחשב האישי, Steam.

המשחק המצופה הושק ב-30 לחודש ספטמבר, יום קודם לפני מועד השחרור הרשמי ליריבו העיקרי, פיפ"א 22, ואולי רעיון זה לא היה חכם במיוחד. מעריצי הסדרה מיהרו להעביר את ביקורתם על גרפיקת המשחק, עיבוד ועיצוב הדמויות במשחק, כמו צורות הפנים המוזרות שנראו בימים האחרונים.
באתר Steam250, מאגר ביקורות ממשתמשי הפלטפורמה, רק 8.9 אחוזים מתוך יותר מ -9,800 ביקורות היו חיוביות.

"לאחר שחרורו של eFootball 2022 קיבלנו הרבה מאוד תגובות ובקשות בנוגע לאיזון המשחק הכולל מהירות המסירות, והפעלת הגנה", נכתב בהודעה בחשבון הטוויטר הרשמי של eFootball.
"אנו מודעים על בעיות שמשתמשים חוו עם  הבעות פנים, תנועות של שחקנים והתנהגות הכדור. אנו מצטערים מאוד על הבעיות ורוצים להבטיח לכולם שנתייחס ברצינות לכל החששות ונשאף לשפר את המצב הנוכחי.
עבודה זו תעודכן ללא הרף, האיכות תשתפר והתוכן יתווסף בעקביות. משבוע הבא ואילך, נתכונן לעדכון באוקטובר, תוך קבלת חוות דעת נוספות באמצעות שאלונים למשתמשים שלנו. אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לספק כמה שיותר משתמשים, ואנו מצפים להמשך התמיכה שלכם ב-
eFootball 2022".

eFootball נשחט באופן רציני על ידי אוהדי פרו הוותיקים ברשתות החברתיות, כאשר רבים צוחקים על הדמיון והאנימציות של המשחק. התמונה הפופולרית ביותר המשותפת בין השחקנים מראה את ליונל מסי, כוכב השער של המשחק, נראה פחות מציאותי משמעותית ממקבילו ב- FIFA 22.

קונאמי כבר אישרה באמצעות חשבון הטוויטר הרשמי של המשחק כי eFootball יהיה "בעצם הדגמה" או דמו בזמן ההשקה ושתוכן עתידי יתווסף לאורך זמן.