הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

The Last of Us Part 2 מגיע לפלייסטיישן NOW באוקטובר

Fallout 76 והחידוש לפיינל פנטזי 8 גם כן יהיו זמינים

ניר אימבר
ניר אימבר  05.10.21 - 15:27

מנויי שירות הפלייסטיישן NOW מקבלים החודש גישה למספר משחקים מצוינים. סוני הודיעה היום (שני) כי The Last of Us Part 2, Fallout 76, Amnesia: Collection ו- Final Fantasy 8 Remastered מגיעים כולם לשירות החודש.

החודשים האחרונים היו עצומים עבור האלטרנטיבה של סוני  ה-Xbox Games Pass. הגעתם של כותרים כמו Nier: Automata ו- Red Dead Redemption 2, רק העלתה את רמת הציפייה של משתמשי הפלייסטיישן לקראת העדכון של שירות הפלייסטיישן NOW באוקטובר.

להלן רשימה של כל המשחקים שסוני מוציאה לפלייסטיישן NOW באוקטובר הקרוב:
The Last of Us Part 2
Fallout 76
Amnesia: Collection
Desperados III
Final Fantasy VIII Remastered
Victor Vran: Overkill Edition
Yet Another Zombie Defense HD

לפי הרשימה אפשר לראות כי סוני מציעה החודש מספר משחקים גולים, והם לא הופכים גדולים בהרבה מ- The Last of Us Part II. הכותר האחרון בסדרת המשחקים של Naughty Dog, ששוחרר ביוני 2020 וזכה לביקורות מצויינות עם כמה פרסי משחק השנה ( אחרי תחרות קשה עם HADES).

בעוד ששירות ה-NOW  זמין כרגע רק למשחקי פלייסטיישן 4 (ומעלה), The Last of Us Part 2 יהיה חריג. מנויים שיורידו את המשחק ל- PS5 שלהם יוכלו גם להוריד את תיקון הביצועים ל- PS5, מה שיאפשר להם לשחק את הגרסה המשודרגת של משחק הפלייסטיישן 4 .

Fallout 76, משחק הפוסט אפוקליפטי מרובה משתתפים של הזיכיון הוותיק של בת'סדה, מצטרף גם ל- PS Now ויציע לשחקנים הזדמנות לבדוק את העונה השישית החדשה ואת העדכון של Fallout Worlds החדש של החברה.

הפופולריות של Final Fantasy 8 במשך שני עשורים לאחר שחררו הראשוני מהווה סתירה חזקה לטענה שגרפיקת משחק ישנה גורמת לשחקנים לוותר על משחקים ישנים. גרפיקה עשויה להראות את הגילה שלה  מהר בכל שנה שעוברת, אך משחק טוב עדיין יכול להיות נצחי.

Playstation Now זמין כיום ב-19 מדינות בלבד, כאשר קיימת מגבלה גיאוגרפית קשוחה ודרישה לתשלום בכרטיס אשראי מקומי מאותה מדינה שתקשה מאוד על שימוש מכל מי שאינו. אין לנו מושג מתי והאם בכלל נזכה לראות את Playstation Now בישראל אבל בדרכים לא דרכים יש כאלה בישראל שאכן מצליחים להתחבר לשירות זה.

כפי שכבר נאמר בפלייסטיישן בלוג, כל המשחקים הללו יהיו זמינים בשירות המנויים להזרמה/הורדת משחקים של פלייסטיישן לזמן בלתי מוגבל למעט The Last of Us Part 2, שיעזוב את השירות ב -3 בינואר 2022.