הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

Call of Duty: ואנגארד משחרר את המתים עם מצב זומבים חדש

ימשיך את העלילה שהתחילה ב-Black Ops Cold War

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.21 - 14:35
תחילת כתבההגיע הזמן הזה שוב למעריצי קול אוף דיוטי, אקטיוויז'ן חשפה מצב זומבים חדש לגמרי עבור הכותר החדש בסדרה, קול אוף דיוטי ואנגרד. מצב הזומבים הפעם מספק יותר חדשנות, תוך שהוא ממשיך את עלילת מצב הזומבים של המשחק הקודם בסדרה, אה כן, חזרנו שוב לזומבים נאצים.

מצב הזומבים של ואנגארד, שפותח על ידי אולפן הפיתוח TreyArch, מתחבר לקו העלילה האת'ר(Aether) שהתחיל ב-Black Ops Cold War. שנה לאחר שספג תבוסה מכריעה בקרב סטלינגרד, קצין נאצי בשם אוברפיהרר וולפרם פון ליסט מוצא חפץ מסתורי הקושר אותו לישות בשם קורטיפקס(Kortifex), מאפשרת לו להזמין צבא של מתים. 

זה תלוי בכם ובשלושה שחקנים נוספים להילחם בין הריסות סטלינגרד ולעצור אותו. תוך כדי המשחק, השחקנים יוכלו למצוא פריטים הנקראים, Sacrificial Heart, בהם הם יכולים להציע את לבבות למזבח כדי לקבל שדרוגים לנשקים שלהם וליכולות המיוחדות של הדמויות.

מבחינת מערכת הנקודות ניסיון ועלייה ברמות, כמו בשנה שעברה בכותר הקודם, כל ניסיון שהשחקן יקבל במצב המשחק של הזומבים יעבור גם כן לבאטל פאס של ואנגרד, שגם חולק את ההתקדמות עם מצבי המולטיפלייר ומצב ה-Warzone

כמו שאר מצבי המשחק, מצב הזומבים יתמוך בגישת קרוס פלטפורם בין דורות הקונסולות השונים בין סוני ומיקרוסופט. ואנגרד ישוחרר ב-5 בנובמבר, עבור דורות העבר והנוכחי של הקונסולות וכמו כן למחשב האישי.