הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קצת מגוחך: קונאמי שוב דוחה את העדכון הגדול ל-eFootball 22

בחברה מתנצלים ומציעים החזר כספי על הזמנות ורכישת DLC

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.11.21 - 10:46
אחד הסיפורים היותר עצובים השנה היה הנפילה התהומית של סדרת משחקי הכדורגל  Pro Evolution Soccer או בשמה כיום eFootball. הסדרה שמותגה מחדש כדי להפיח חיים במשחקים הבאים קיבלה בדיוק את התוצאה ההפוכה אחרי השקה מזעזעת של משחק ריק מתוכן עם שלל באגים ותקלות אשר "זכו" לקונאמי את התואר של המשחק בעל הדירוג הגרוע ביותר בהיסטוריה של Steam. בינתיים נראה כי הצרות ממשיכות אצל החברה היפנית עם דחייה נוספת לעדכון הגדול של eFootball,  שהיה אמור לצאת החודש, והפעם עד ידחה אביב 2022.

בהסתמך על המידע הקיים, נראה שעדכון v1.0.0 היה אמור להוסיף מצבים חדשים, כמו Creative Team, המאפשר לך לבנות את ההרכב לבחירתך, משהו ברוח הדומה ל-myClub של PES.  העדכון עמד להציג גם מערכת כרטיס עונתי הדומה למה שיש בפיפ"א, ומיקרו תשלומים, ומאז ספטמבר מוכרת קונאמי חבילת Premium Player Pack של $40 הכוללת שחקנים מיוחדים לשימוש בעת השקת העדכון. בגלל העיכוב הנוסף קונאמי התחילה להציע החזר כספי על החבילות הללו, אם כי היא גם מציינת שכל שחקנים שהזמינו אותו מראש יצטרכו כעת למחוק את המשחק שלהם ולהוריד אותו מחדש.

"אנו רוצים להודיע ​ שעדכון v1.0.0 עבור eFootball 2022, המתוכנן לצאת ב-11 בנובמבר 2021, נדחה לאביב 2022", נכתב בהצהרה מ-Konami. "כמו כן, ברצוננו להכריז על אפשרות ביטול הזמנה, והחזרים אוטומטיים של eFootball 2022 Premium Player Pack, הכוללת פריטים שניתן להשתמש בהם רק במשחק לאחר עדכון v1.0.0. עבדנו במרץ לקראת הפצת עדכון שיביא תיקונים תוכן חדש למשחק, כולל מצב חדש ה-Creative Team, וכמו גם תמיכה במכשירים ניידים ב-11 בנובמבר 2021, לצערנו, הגענו למסקנה שנדרש יותר זמן כדי לספק את המוצר באיכות שתענה על ציפיות המשתמשים שלנו והחלטנו לדחות את ההשקה. אנו מתנצלים שוב על אי הנוחות. כל צוות הפיתוח שלנו  ימשיך לעשות מאמצים כנים לספק תכנים מספקים באביב 2022. תודה על הסבלנות".