הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

NOM Esports זכתה ב-FGS פרנקפורט והעפילה ל-FGS TOTS CUP

ארגון הגיימינג התחרותי סוגר חודש מדהים של הצלחה, בהצלחה ב-2022

ניר אימבר
ניר אימבר  16.12.21 - 12:08

נראה כי השנה EA ו-FIFA מתמקדות יותר ויותר בתחרויות 2vs2 ב-פיפ"א 22, עם טורניר זוגות ראשון מסוגו ב-FGS Open. קבוצת NOM eSports, ארגון הגיימינג הישראלי, ממשיכה את מסעה המוצלח אל הטופ העולמי בפיפ"א 22. NOM הצליחה לזכות באליפות פרנקפורט הפתוחה לזוגות עוד בתחילת השבוע כחלק מהסדרה העולמית של FIFA 22 (FGS). קבוצת הפיפ"א הצליחה להעפיל ולהשיג כרטיס לגמר הגדול שאמור להתקיים בלונדון בחודש אפריל.

טורניר ה-FGS Open, תחת EA  אליו שחקנים צריכים להעפיל דרך השגת נקודות במצב המשחק Rivals שנמצא תחת פיפ"א אולטיימיט טים. ברחבי העולם EA חילקו את הבתים על בסיס אזורים שונים כגון, אמריקה הצפונית, הדרומית, אסיה, אירופה שהתחלקה למזרח ומערב ועוד, ואת הגיימרים של NOM הכניסו תחת הבית של Europe East. מתוך הליגות האלה רק הטופ 420 שחקנים רשאים לשחק בטורניר. בטורניר זה השתתפו כ-86 זוגות.

השחקנים מבית NOM אשר השתתפו בטורניר זה הם: נסים עיסאת ויובל בלי, רועי פלדמן ושגיא טסלר, אלמוג בית יעקב ואור יצחק. הטורניר עצמו היה מחולק לשני שלבים: שלב ה-Swiss - בו השחקנים צריכים לנצח 4 סיבובים מתוך ה-6, כלומר שלושה הפסדים מראים את הדרך החוצה מהטורניר.  לאחר סיום שלב ה-Swiss, השחקנים שניצחו, העפילו לשלב הנוקאאוט שהוא DOUBLE ELIMINATION.

בשלב הבתים שני זוגות נאלצו להיפרד מהתחרות, רועי פלדמן ושגיא טסלר שסיימו את התחרות עם מאזן 3-3, ואלמוג בית יעקוב ואור יצחק שאת השלב הבתים שלהם סיימו עם מאזן של 1-3. לשלב הנוקאאוט העפילו 25 זוגות, כאשר 2 הפסדים יגרמו להדחה של זוג. לשלב זה העפיל הזוג של נסים עיסאת ויובל בלי. לאחר ריצה ללא הפסדים יובל ונסים הבטיחו את מקומם בשלב הגמר לאחר ניצחון על  Borussia Esports בתוצאה 3-2

לשלב הגמר קבוצת הפיפ"א של NOM הגיעה במצב הטוב ביותר. עקב הניצחון על Borussia, זוג השחקנים מצא את עצמו "באזור" המנצחים (Winner Bracket), בו הם חיכו למנצחת בין היריבה הקודמת, Borussia, נגד קבוצת FOKUS. המשחק נגמר בתוצאה מוחצת של 6-1 לטובת Borussia Esports, ושוב קיבלנו את היריבה הקודמת למשחק החשוב בטורניר.

בגלל הזכות של NOM, להיות בצד המנצח בהתמודדות זו, הקבוצה הייתה צריכה רק ניצחון אחד לעומת שניים של Borussia. בשונה מהמשחק הקודם שהיה צמוד עם תוצאה של 3-2, בגמר הגדול NOM פירקו את Borussia בתוצאה מוחצת של 7-1 וזכו בטורניר הזוגות של FGS, בפרקנפורט.

בעקבות ניצחון זה, צמד השחקנים העפיל לטורניר FGS TOTS CUP. אירוע ה-LAN היוקרתי שצפוי להתקיים בלונדון בחודש אפריל. זו אחת התחרויות הנחשבות ביותר בעולם התחרותי של פיפ"א 22. , סכום הפרסים של הטורניר יהיה 500 אלף דולר שבמקום הראשון הזוג המנצח יקח 100 אלף דולר, בנוסף זה טורניר בו אמורים להשתתף 32 זוגות (64 שחקנים) באירוע בשידור חי, שזו כמות השחקנים הגדולה ביותר שהייתה באירוע רשמי של EA. התקווה היא שמצב הקורונה באירופה ירגע עד אפריל כך שלא תהיה דחייה או עיכוב לטורניר. בנוסף להעפלה לאירוע, צמד השחקנים קיבל פרס כספי של 15,000$

NOM eSports, מתחילים לייצב את עצמם כאחת מקבוצות הפיפ"א הטובות באירופה ולאט לאט גם בעולם. יהיה מסקרן לראות את היכולות של זוג השחקנים נגד כמה מהקבוצות הטובות בעולם בתחרות באפריל. בסך הכל חודש דצמבר היה חודש לא רע בכלל ל-NOM.  הקבוצה הצליחה לסיים בטופ 8 של טורניר ה-FGS1, העפילה לטורניר ה-eChampions, וגם לאליפות העולם ב-eClub בחודש פברואר. בהחלט חודש מדהים, בהצלחה ל-NOM באפריל!.