הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תאריך היציאה עבור החידוש של Dead Space נקבע לתחילת 2023

אחד ממשחקי האימה הגדולים ביותר בכל הזמנים מקבל חידוש עם מספר שיפורים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.03.22 - 10:24

אחד ממשחקי האימה הגדולים ביותר בכל הזמנים מקבל תאריך יציאה רשמי. אולפני Motive ו-EA הכריזו כי תאריך השחרור של החידוש ל-Dead Space מכוון לתחילת שנת 2023, כך נמסר ממפתחי המשחק במהלך שידור חי במהלך סוף השבוע. בקיץ שעבר, גרסה מחודשת של Dead Space אושרה במהלך אירוע EA Play Live 2021, עבור המחשב, ה-PS5 והאקס בוקס סירייס X|S.

למרות שעוד מוקדם מדי לדעת איך יראה המשחק ועל מה עובדים המפתחים כדי לשפר אותו. בזמן השידור, צוות הפיתוח של Motive, התייחסו לשאלה לגבי תאריך היציאה של החידוש. "אנחנו רוצים לוודא שאנחנו במקום שבו המשחק שאנחנו הולכים לספק יעמוד בציפיות של המעריצים", אמר המפיק הבכיר פיליפ דושארם. "זה מה שהכי חשוב. אז כרגע, נגיד בתחילת השנה הבאה. יש לנו תאריך בראש, אנחנו רוצים לוודא שהכל יתכנס לזה".

בנוסף המפתחים הבטיחו שהגרסה המחודשת של משחק האימה הישרדות משנת 2008 יספק סיפור משופר, דמויות, מכניקת משחק ועוד בזמן שאתם נלחמים כדי לשרוד את האימה על סיפון ספינת הכרייה השוממת, USG Ishimura, והכל תוך גילוי האיום המסתורין של מה קרה לצוות ולספינה שנטבחו.

הוידאו המלא עומד על כ-50 דקות בו מפתחי המשחק מפרטים יותר לעומק על מערכת סאונד חדשה בשם A.L.I.V.E אשר מפותחת במיוחד למשחק. בקצרה, מצבו של אייזק ישפיע על קולו. בעיקר, אדרנלין, עייפות ונתונים חיוניים אחרים ישפיעו על הנשימה, קצב הלב ואפילו הדיאלוג של הגיבור.

רוצו הרבה זמן ואייזק עשוי להתנשף בכבדות כשהוא מדבר, בעוד פציעות חמורות עלולות לגרום לו להתכווץ בזמן שהוא מנווט במסדרונות. כאמור תאריך ההשקה המחודש של Dead Space יהיה מתישהו בתחילת 2023. תאריך יציאה ספציפי יותר טרם הוכרז.

Dead Space היא בקלות אחת מטרילוגיות האימה הטובות ביותר בכל הזמנים, גם לאחר השחרור המאכזב משהו של המשחק השלישי. שני המשחקים הראשונים בסדרה מציגים איזון מושלם של אימה ואקשן. אני ממליץ בחום לשחקנים אשר מתחברים לז'אנר האימה לשחק בכותר זה, גם בגרסה המקורית משנת 2008.