הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אירוע חי של EA Play לקיץ 2022 בוטל

EA לא תציג משחקים חדשים בקיץ הקרוב. תשחרר מידע רלוונטי "שהזמן יתאים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.03.22 - 14:43

תגיות: EA GAMESea playגיימינג

דיווח שאושר על ידי ענקית הגיימינג, Electronic Arts,  החברה לא תשדר את אירוע EA Play Live השנה. החל משנת 2016, EA שידרה אירוע שנתי כדי להציג את הפרויקטים עליה היא עובדת והמשחקים הקרובים לשחרור שלה.
האירוע התקיים במקור הן במיקום פיזי והן בשידור מקוון הדומה ל-E3.

בשנים האחרונות, בין השאר הודות למגיפה העולמית הנוכחית, EA Play עברה לאירוע דיגיטלי שלא פגע בסקרנות סביב האירוע. למשל, ב-2021 הוכרז לציבור הגרסה המחודשת של Dead Space המצופה. אולם השנה החליטה החברה לבטל את האירוע על הסף. 

אתר החדשות IGN שעלה על הידיעה ראשון, ניסה להשיג את דוברי החברה כדי להבין על בסיס מה החליטו בחברה לבטל את האירוע הקרוב. מהחברה נמסר כי ההחלטה שלהEA לבטל את EA Play 2022 מגיעה בגלל "שהזמנים לא הסתדרו כדי להראות לנו את כל הפרויקטים בערב אחד". עוד נמסר מ-EA: "יש לנו דברים מרגשים שקורים באולפנים המצוינים שלנו והשנה נחשוף הרבה יותר על הפרויקטים האלה כשהזמן יתאים לכל אחד מהם."

ככל הנראה שאנו נדע על הפרויקטים הגדולים שלה השנה, הם פשוט לא יתקיימו באירוע אחד גדול. למרות זאת, דיווחים מתחילת השנה מצביעים על כך של-EA יש הרבה כותרים מבטיחים לחשוף או לשחרר בהמשך השנה, כולל כותר המשך ל-Star Wars Jedi: Fallen Order וכן משחק חדש בסדרת Need For Speed. חברת הבת Bioware גם הבטיחה לאחרונה שהיא תשתף פרטים נוספים לגבי Dragon Age 4 מתישהו השנה, ואולי אולי נקבל אפילו מידע חדש על משחק ה-Mass Effect החדש שהחברה עובדת.