הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מהנייד תגיע הישועה? באטלפילד Mobile מרשים את השחקנים

הגרסה המוקדמת נראית מושקעת וגוררת מחמאות מגיימרים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.03.22 - 08:26

אחרי חצי שנה של אינספור ביקורות, מאמרים, וכתבות שונות, אפשר להכריז שכל העולם יודע כמה מאכזב באטלפילד 2042. המשחק יצר כל כך הרבה דיונים על הפגמים והבאגים הרבים שלו מאז שהושק, שאפילו יוצרת כותרי באטלפילד, EA, הודתה כי משחק הבאטלפילד האחרון הוא אכזבה.

ולמרות זאת, הכסף הגדול בעולם הגיימינג נמצא היום בתחום המובייל, נכון שיש חברות אשר מרוויחות סכומים מגוכחים בעולם הקונסולות והמחשב האישי, משחקי המובייל נמצאים ברמה אחרת בכל הנוגע להכנסות. לכאן נכנס באטלפילד Mobile, האם משם תגיע הישועה ל-EA?

חלקכם אולי לא יודע אבל יש עוד משחק באטלפילד בדרך, שלאחרונה עורר סקרנות בקרב המעריצים, והפעם מכיוון שחלק מהתכונות שלו לא נופלות ולפעמים אפילו יותר מרשימות ממה שהאח הגדול והיותר מושקע מציע. הכותר נמצא בפיתוח על ידי אולפן בשם Industrial Toys, אשר נמצא תחת מחלקת EA Mobile מאז 2018. המשחק נמצא כעת בגרסת אלפא וזמין למכשירי אנדרואיד במדינות נבחרות במזרח.

לפני כמספר ימים, משתמש Reddit וכנראה אחד מאלו שמשחקים בגרסה המוקדמת, פרסם סרטון קצר מהמשחק בו הוא מציג סביבה הרסנית מאוד מרשימה, במיוחד שזוכרים שמשחק זה מיועד למכשירים ניידים. הסרטון מציג גרסה של מפת הבזאר מבאטלפילד 3 והשחקן משגר רקטות לעבר בניין שנפגע ונהרס קצת יותר בכל פגיעה, עם קריסת מרפסות, נזק לקירות וחלונות מנופצים.

התגובות לסרטון כמובן היו בהתאם: "איך לעזאזל הצליח הצוות שפיתח את באטלפילד לנייד ליצור שדה קרב טוב יותר מיוצרי הסדרה? אם זה לא מוכיח ש-DICE לגמרי לא כשירה ולא מסוגלת לפתח משחק טוב, אז אני לא יודע מה כן". כמובן שסביבה הרסנית היא לא פיצ'ר חדש במשחקי באטלפילד, ואי אפשר להשוות את ההבדלים הגרפיים בין שני המשחקים, אך היכולת להטמיע זאת במשחק מובייל שכולו שוקל גיגה אחד, זה באמת משהו יוצא דופן.

באטלפילד Mobile פתוח לרישום לגרסת המוקדמת, אך לרוע המזל, מדינת ישראל לא רשומה כאחד המדינות שאפשרי להירשם. האמנם יש אפשרות להירשם אם משחקים קצת עם ההגדרות של Google Play. למשחק בינתיים אין תאריך שחרור רשמי. ההודעה הרשמית מ-DICE ציינה כי החברה מתכננת להביא את המשחק "לסמארטפונים וטאבלטים בשנת 2022".