הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסתובב ברשת: האם ערן זהבי עומד לקבל שדרוג רציני ב-FUT?

לפי השמועות חלוץ פ.ס.וו יקבל קלף POTM אחרי שנבחר לשחקן החודש בליגה ההולנדית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.03.22 - 12:08
אלא אם יהיה שינוי ממש בשנייה האחרונה, ככל הנראה חלוץ נבחרת ישראל ו-פ.ס.וו, ערן זהבי יבחר לשחקן בחודש בהולנד ובעקבות זאת יכנס לרשימת שחקני החודש באולטימייט טים של פיפ"א 22. קלף ה-POTM או שחקן החודש הוא אירוע המתרחש באופן קבוע במשחקי פיפ"א בו שחקנים אשר הציגו יכולת טובה בליגה בה הם משחקים במשך חודש שלם, יקבלו קלף מיוחד עם שדרוג לנתוני השחקן, המשקף את הביצועים שלהם בחודש הקודם.

חשוב לציין כי בזמן כתיבת הכתבה, ידיעה זו עדיין אינה רשמית. הדלפה חדשה שמסתובבת ברשת כבר מאתמול בלילה (יום שלישי), מציגה את קלף השחקן שככל הנראה ישוחרר הלילה בחצות. אם ההדלפה אכן נכונה, ערן זהבי יקבל קלף מיוחד בפיפ"א עם שדרוג רציני. אחרי חודש בו חלוץ פ.ס.וו, הבקיע שלושה שערים ועוד בישל אחד כדי לעזור לקבוצתו לנצח את שלושת המשחקים שלה בליגה. זהבי בכלל נמצא בתקופה מדהימה. החלוץ הבקיע שבעה שערים בששת המשחקים האחרונים, בליגה ובאירופה. למרות זאת הנתונים בקלף השחקן החדש מבוססים רק על היכולת בליגה. ככל הנראה נתוני השחקן יקפצו מ-79\80 אל 86.

חודש מרץ היה טוב לשחקנינו בהולנד. עוד בתחילת החודש, עוד שחקן ישראלי בהולנד קיבל קלף מיוחד בפיפ"א 22. אלי דסה קיבל את קלף ה-MOTM, לאחר מספר הופעות טובות לקראת סוף חודש פברואר בו השחקן בישל שני שערים ועזר לקבוצתו, ויטסה, לנצח 0:2 את ראפיד וינה בקונפרנס ליג. בנוסף המגן הימני שוב בישל פעמיים כשקבוצתו הביסה 1:4 את ניימיכן בדרבי של ארנהיים, במסגרת הליגה ההולנדית.

מאמינים להדלפה? חושבים שמגיע יותר לזהבי? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!