הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מייקל ג'ורדן נבחר לככב על עטיפת NBA 2K23 לגרסאות המיוחדת

כוכבים נוספים ייחשפו עוד יומיים ביחד עם מידע נוסף על המשחק הקרוב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.07.22 - 17:21
קרדיט - 2K
קרדיט - 2K

לאחר חודשים של שאלות וציפיות, 2K סוף סוף חשפה את אחד מכוכבי ה-NBA שיעטרו את עטיפת NBA2K 2023. כן, אלוהי הכדורסל, מייקל ג'ורדן יחזור לככב על עטיפת המשחק בפעם הרביעית. לצד דמות השחקן על עטיפה של שתי מהדורות מיוחדות, חברת 2K מחזירה גם את ה-Jordan Challenge האהוב על המעריצים - מצב משחק שנראה לאחרונה ב-NBA 2K11.

"לאחר שהפכנו את 23 למספר המזוהה ביותר בעולם הספורט, זה היה רק ​​הולם שעבור NBA 2K23 אנו מציגים את מהדורת מייקל ג'ורדן", אמר אלפי ברודי, סגן נשיא לאסטרטגיית שיווק גלובלית של NBA 2K. "בנוסף, אנחנו נרגשים להציג מהדורת פרימיום חדשה לגמרי של המשחק עם מהדורת ה-NBA 2K23 Championship, מכיוון שאף שחקן אחר לא מגלם את המילה 'אלוף' כמו ג'ורדן".

פרטים נוספים על המשחק יפורסמו בהמשך הקיץ לקראת תאריך השחרור שככל הנראה יהיה באזור חודש ספטמבר. התמחור והתוכן של מהדורת מייקל ג'ורדן של ושל מהדורת ה-Championship לא נחשפו עדיין. עם זאת, לא תצטרכו לחכות זמן רב מכיוון ששניהם יוצגו עוד יומיים ב-7 ביולי 2022, שם גם ההזמנות המוקדמות למשחק יעלו לאוויר, ועם דיווחים שדווין בוקר נמצא באחת מהעטיפות של המשחק, מי לדעתכם נשאר לתפוס את המקום האחרון לשאר מהדורות המשחק? אולי עוד מספר 23 אגדי? אחד בשם לברון ג'יימס.