נבחרת ישראל תפתח בסקוטלנד ותסיים בפראג

לוח הזמנים של ליגת האומות נחשף. תהיה נקמה בגלאזגו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.20 - 19:43
תחילת כתבה

לאט ובזהירות הכדורגל העולמי חזר בחודשים האחרונים והערב (שישי) קיבלנו חדשות טובות גם בזירה הבינלאומית כשהנבחרות שמשתתפות בליגת האומות קיבלו את לוח הזמנים שלהן. כמובן שעבורנו גולת הכותרת היא נבחרת ישראל שגם היא תהיה חלק מהמפעל החדש יחסית - התחיל לפני כמעט שנתיים.

אומנם, עתיד המאמן עדיין לוט בערפל לאחר שאנדי הרצוג הודיע על עזיבתו אך ליגת האומות מתקרבת בצעדי ענק כשהמפגש הראשון יערך ב-4 בספטמבר נגד סקוטלנד. כזכור, בקמפיין הראשון של המפעל הפסדנו לסקוטלנד בחוץ 2:3 והנבחרת תקווה לתקן זאת במפגש הקרוב. במפגש השני הנבחרת תארח את סלובקיה מולה מעולם לא ניצחנו בעבר והפעם האחרונה ששיחקנו מול הנבחרת ממזרח אירופה הייתה במרץ 2014.

ב-11 באוקטובר ישראל תארח את צ'כיה למשחק לא פשוט מול נבחרת שידעה ימים יפים יותר ושלושה ימים לאחר מכן החבורה תצא למשחק חוץ בסלובקיה. ב-15 בנובמבר הנבחרת תתארח בפראג והמפגש האחרון יתקיים שלושה ימים לאחר מכן כשהסקוטים יגיעו לארץ.

מפגשים מסקרנים נוספים שיתיימו במפעל יכללו את הקרב בין גרמניה לספרד שיערך ב-3 בספטמבר, המשחק בין הולנד ואיטליה שיתקיים ב-7 בספטמבר ושחזור גמר המונדיאל בין צרפת וקרואטיה שיתקיים יום לאחר מכן. כמו כן, צרפת תארח את פורטוגל ב-11 באוקטובר למפגש שעשוי להכריע את הבית.