הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאמן צ'כיה ותשעה שחקנים המריאו לישראל

עקב התוצאות החיוביות, שחקנים חדשים עשויים להגיע מהמדינה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.10.20 - 12:58

תגיות: ליגת האומות

קצת יותר מיממה לפני המשחק המתוכנן מול ישראל בליגת האומות מחר (ראשון, 21:45), נבחרת צ'כיה ספגה מכה לא צפויה. ההתאחדות הצ'כית הודיעה הבוקר כי שלושה משחקניה אובחנו כחיוביים לקורונה, ועוד 16 קיבלו תוצאות גבוליות.

ביום רביעי האחרון, צ'כיה גברה 1:2 במשחק ידידות על קפריסין, ומשם אמורה הייתה להמריא לישראל לקראת המשחק מחר, אך כאמור, קיבלה 19 תוצאות מדאיגות מהבדיקות שנעשו לשחקנים. שלושה השחקנים שקיבלו תשובות חיוביות נכנסו לבידוד בקפריסין, והיום נעשו לסגל הנבחרת בדיקות חוזרות.

בהודעה רשמית שפרסמה הבוקר ההתאחדות הצ'כית נכתב: "אנחנו מחכים לתוצאות הבדיקות, ואנחנו נוקטים בכל הצעדים הדרושים על מנת להבטיח שהמשחק נגד ישראל יתקיים ביום ראשון במועד שנקבע".

זו אינה הפעם הראשונה שדבר כזה קורה לנבחרת הצ'כית, ובחודש שעבר, לאחר שאובחנו אצלה נשאי קורונה, היא העלתה סגל חלופי למשחק מול סקוטלנד, שבו הפסידה 2:1. רובו המכריע של אותה נבחרת לא ערך כלל הופעה במדים הלאומיים עד אותו משחק.

על פי ההתאחדות הצ'כית, מאמן הנבחרת ירוסלב שילהאבי כבר המריא לישראל יחד עם הצוות המקצועי ותשעה שחקנים שליליים. אל מה שנותר מהסגל הקיים עשויים להצטרף שחקנים מקפריסין בהתאם לתוצאות הבדיקות.

כמו כן, ביממה לנבחרת עשויים להצטרף כמה שחקנים מצ'כיה, ככל הנראה מאלה שכבר שיחקו נגד סקוטלנד. אגב, בדומה לישראל, גם בצ'כיה הוחלט לפני מספר ימים על עצירתה של הליגה המקומית, אם כי הקבוצות רשאיות להמשיך להתאמן תחת נקיטה באמצעי זהירות.

לפי הדיווחים בצ'כיה, אלה השחקנים שהמריאו לישראל:
שוער: תומאש ואצליק.
הגנה: אלש מאתיו, אונדריי צ'לוסטקה, תומאש פטראשק, אונדריי קודלה, יאן בוז'יל.
קישור: תומאש סוצ'ק, פטר שבצ'יק, תומאש הולש.