הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חוסר אחריות": דוד קלטינס ואבו עביד חטפו

ביקורת בהפועל באר שבע הושמעה נגד המגינים. דור מיכה יפתח בגומלין?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.08.21 - 07:43
(האתר הרשמי של הפועל ב"ש)
(האתר הרשמי של הפועל ב"ש)
תחילת כתבה

תסכול גדול בהפועל באר שבע אחרי ההפסד אתמול (חמישי) לשלאסק ורוצלאב הפולנית 2:1. אם היה מגיע בכדורגל, אז האדומים היו צריכים לחזור לארץ עם תוצאה טובה יותר, אבל חוסר אחריות וטעויות של דוד קלטינס ואיאד אבו עביד הובילו לכך שבאצטדיון בפתח תקווה בחמישי הקרוב, רוני לוי זקוק לשני שערים כדי לעלות שלב.

באופן טבעי, ביקורת הושמעה נגד אבו עביד וקלטינס. "בימים האחרונים אמר לנו כמה חשוב לא לטעות ולא לחלק מתנות ועשינו ההפך. הפסדנו על חוסר אחריות", אמרו שחקנים בב"ש שסיפרו כי שני השחקנים שכבשו נגדם הם השניים שהמאמן סימן כטובים ביותר אצל הפולנים. דווקא בדקות בהן ב"ש שלטה בכדור והכתיבה את הקצב, אבו עביד יצר מגע לא חכם וגרם לפנדל שלדעת אנשי ב"ש והעיתונאים המקומיים לא היה. "לא נגעתי בו, לא היה פנדל בחיים" אמר המגן לחבריו, אבל זה כאמור לא עזר.

עם זאת, בב"ש כמובן לא מאבדים תקווה. "שום דבר לא גמור", אמר לוי לשחקנים לפני העלייה למטוס. במועדון מקווים שהחום בישראל ישפיע על היריבה ובעיקר שהאוהדים ימלאו את האצטדיון בפ"ת כדי לתת דחיפה לקבוצה לקראת מעבר אפשרי לשלב הפלייאוף.

לוי שוקל להעניק לדור מיכה לראשונה את חולצת ההרכב במשחק הקרוב בחמישי לראשונה מאז הגיע למועדון כשלעומתו, אור דדיה ישוב להתאמן, אבל לא בטוח שיהיה כשיר למשחק הקרוב. מי שעשוי לחזור לסגל הוא חאתם עבד אלחמיד, שיהווה תוספת כוח משמעותית לרוני לוי כשחקן שיכול להתמודד בקלות עם הפיזיות של שחקני ההתקפה הפולנית.