הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דמעות של אושר. צפו בשיחה בין לינוי אשרם להוריה

הכי מרגש שיש. צפו ברגע הזכייה מתוך בית המשפחה בראשל"צ: "אמרנו שהיא תהיה נדיה קומנץ' של ישראל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.08.21 - 13:21
תחילת כתבה

משפחת אשרם לא יודעת את נפשה מרוב אושר. היום (שבת), לינוי אשרם עשתה היסטוריה כשזכתה במדליית זהב היסטורית בגמר הקרב רב בהתעמלות אומנותית. אולימפיאדת טוקיו 2020 הייתה הראשונה של אשרם, וכנראה שרק בחלומות הכי ורודים שלה היא פנטזה שכך היא באמת תיראה. לאחר הזכייה, הוריה של אשרם שיתפו קצת מהרגשות שצפו בתוך הבית בראשון לציון, ומיד אחר כך במהלך הראיון בערוץ הספורט - שוחחו לראשונה עם האלופה האולימפית שלהם.

 • שבת המלכה: צפו בלינוי אשרם זוכה במדליית הזהב
 • המדליה ה-13 אי פעם: טבלת הזכיות של ישראל בכל הזמנים
 • לא רק פודיום: המענק אותו תקבל לינוי אשרם
 • המשלחת המוצלחת מכולן: המספרים של ישראל בטוקיו 2020
 • סוף טוב, הכל טוב: הדרך של אשרם למדליה
 • כל אירועי הגמר בטוקיו: דקה אחרי דקה
 • "עשית את זה, תמיד האמנתי בך. אנחנו מאושרים, אני אוהבת אותך", אמרה אמא חדווה. "מי אמרה שתהיי נדיה קומנץ' של ישראל?". אביה אורן הצטרף לברכות ואמר: "לינוי מזל טוב. כל הכבוד, אנחנו גאים בך". סבתא של המתעמלת אמרה לה: "את אושר שלנו. קודם כל תחזרי בשלום. תהני מכל רגע שם, עשית את זה והראת לכולם שאת יכולה".  

  "כשלינוי התחילה אמרתי שהיא תהיה נדיה קומנץ' של ישראל וצחקו עליי", סיפרה אמא. "מההתחלה ידענו שיש סיכוי למדלייה, היה לה אש בעיניים". אביה של לינוי הוסיף: "לינוי עשתה זאת ביחד עם מאמנה, האמנו בלב שיהיה משהו. ראיתם את הלחץ, יש לחץ אדיר, לזכות הצוות ייאמר שהוא הרים אותה".

  "כדי להגיע לאולימפיאדה צריך דרך", נאמר בבית המשפחה. "צריך לעבור את הדרך הקשה. האולימפיאדה זה אמנם דבר גדול, אבל הדרך זה הדבר הכי חשוב. עד כיתה י"א אמרנו לה שהלימודים הם בראש סדר העדיפויות. אמרנו לה שהיא חייבת לצאת עם בגרויות, לצד כל האימונים".
  צפו בחגיגות של משפחת אשרם ברגע הזכייה>>>