עבר את הרסט: המספרים של קיין באנגליה

החלוץ עלה ל-25 שערים בנבחרת ופירגן: כיף לשחק עם סטרלינג

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.09.19 - 21:24
תחילת כתבה

אנגליה ממשיכה במסע שלה לעבר יורו 2020. הנבחרת של גארת סאות'גייט הביסה הערב (שבת) 0:4 את בולגריה בוומבלי ושמרה על מאזן מושלם בבית א' של המוקדמות עם שלושה ניצחונות משלושה משחקים. המשימה הבאה תהיה: משחק חוץ אצל קוסובו ביום שלישי.

הארי קיין עלה למקום ה-14 בטבלת מלך שערי אנגליה בכל הזמנים עם שלושער נהדר, כאשר הוא עוקף את מספר השערים של ג'ף הרסט, אלוף העולם מ-1966. החלוץ של טוטנהאם הגיע ל-25 שערים בנבחרת ב-40 הופעות, כאשר האחרון שהגיע לרקורד כזה היה גארי ליניקר (27 שערים). זה היה גם השלושער ה-13 של קיין בקריירה, כאשר 11 מתוכם בטוטנהאם ושניים בנבחרת. קיין רחוק 29 שערים מלעבור את השיאן של אנגליה בכל הזמנים, וויין רוני.

קיין אמר בסיום: "במחצית הראשונה הם תפסו אותנו קצת יותר מדי בהתקפות מתפרצות. דיברנו במחצית שאנחנו צריכים לנסות לצאת ולהבקיע שער מוקדם כדי להשלים את המשימה. זו תוצאה טובה ואני מקווה שניקח את זה גם ליום שלישי".

על שיתוף הפעולה עם ראחים סטרלינג, אמר חלוץ טוטנהאם: "זה נפלא שראחים ממשיך את הכושר הטוב שלו גם ברמה הבינלאומית. הוא שחקן מדהים. אני שמח שהצלחתי לגמול לו טובה עם בישול. אני נהנה לשחק איתו. כולם נהנים לשחק איתו".

מאמן הנבחרת גארת סאות'גייט: "אני חושב שהשתפרנו ככול שהמשחק התקדם. לפעמים נראינו מסוכנים ולפעמים נגענו יותר מדי פעמים בכדור. המערך של הבולגרים גרם לנו לכמה בעיות, אבל באופן כללי אני מרוצה. היו רגעים שהשחקנים שלנו בהתקפה שיחקו כדורגל מרגש".