הפקת לקחים? סאותגייט עשוי לשוב ל-3 בלמים

אחרי ההפסד בפראג, אנגליה תקווה להבטיח עלייה בבולגריה

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.19 - 14:27
תחילת כתבה

אחרי הפסד הבכורה בצ'כיה ביום שישי, לנבחרת אנגליה תהיה הזדמנות לתקן כאשר היא תתארח מחר (שלישי) בבולגריה (במסגרת בית 1) בידיעה שניצחון בשילוב מעידה של קוסובו, יבטיח לה את המקום ביורו 2022 באופן ישיר.

בולגריה - אנגליה
במחנה האנגלי לקחו קשה את ההפסד 2:1 בפראג שהיה הראשון של הנבחרת במשחקי מוקדמות (יורו או מונדיאל) מאז אוקטובר 2009. המאמן גארת סאותגייט שוקל לחזור לשחק עם שלושה בלמים, שיטה שהטיבה עימו בהגעה של אנגליה לחצי גמר מונדיאל 2018.

יש חוסר שביעות רצון מצמד הבלמים הארי מגוויר ומייקל קיין, כאשר בדיילי טלגרף טוענים כי ג'ו גומז, שלא מרבה לשחק בליברפול, יחבור לשלישייה בקו האחורי. בכל מקרה, בן צ'ילוול יחליף את דני רוז המושעה, ואילו טרנט אלכסנדר ארנולד המצויין אמור להחליף את קיראן טריפייר.

הנבחרת הבולגרית שספגה 4:0 בביקור האחרון שלה באנגליה איבדה סיכויי להעפיל ליורו דרך בית המוקדמות, ותקווה להתאושש עד לפלייאוף שיתקיים בחודש מרץ.

קוסובו - מונטנגרו
150 ק"מ בלבד מפרידים בין פודוגריצה לפרישטינה, שם יתקיים המשחק שיכול לקדם את קוסובו המדורגת שלישית אך גם להרחיק אותה סופית מתמונת המקום השני, בו מחזיקה צ'כיה. המפגש הקודם בין הנבחרות הסתיים ב-1:1 אצל מונטנגרו.