ניצחון לבולגריה במוקדמות אליפות אירופה

אחרי ההפסד לאוסטריה, ישראל תפגוש את הבולגרים בסיבוב ה-2

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.01.21 - 01:12
(איגוד הכדורעף)
(איגוד הכדורעף)

תגיות: כדורעף

תחילת כתבה

נבחרת בולגריה, ניצחה את המשחק השני מול אוסטריה בבית המוקדמות לקראת אליפות אירופה 2021. נבחרת ישראל חייבת להתעלות מחר בערב (19:00) מול הבולגרים החזקים כדי להשיג תוצאה טובה.

בולגריה פתחה את המשחק מול אוסטריה בצורה חזקה ועלתה ליתרון מהיר, אבל הטעויות שלה השאירו את אוסטריה במשחק עד למצב של שיוויון 11. אלא שהבולגרים בעזרת מכות פתיחה מדויקות של סקרימוב סיימה את הסיפור וניצחה את המערכה  21:25.

המערכה השנייה התחילה יותר טוב עבור האוסטרים והיתרון שלהם הלך וגדל לאורכה, ביחוד עם יכולת אדירה של קרונטלר, שהוביל אותם לניצחון  20:25. במערכה השלישית התעורר סוקולוב הבולגרי עם מספר נקודות מרהיבות אבל האוסטרים השאירו את עצמם במשחק. אלא שסיומת מצוינת של בולגריה במערכה הביאה את הניצחון עבורם - 19:25.

את המערכה הרביעית פתחה אוסטריה בצורה טובה והיא הצליחה להיות צמודה לבולגריה לכל אורך המערכה. אבל הבולגרים ידעו לדחוף קדימה בעזרת כדורי פתיחה מצוינים של אלכס גרוזדנוב, שהצטיין במערכה כדי לפתוח פער קטן שהספיק להם לניצחון 22:25.

מחר כאמור תתייצב נבחרת ישראל למשחק השני שלה באליפות לאחר הפסד מאכזב בערב הראשון אתמול מול אוסטריה. המאמן נועם כץ יודע ששחקני הנבחרת חייבים להתעלות ולהגיע לתיאום טוב יותר בקבוצה. היכולת המצוינת של טמיר הרשקו מהמשחק מול אוסטריה לא תספיק מול הבולגרים וכל שחקני הנבחרת חייבים לתת את משחק חייהם כדי לפחות לזכות בנקודה בבית (נקודה מוענקת על הפסד 2:3 במערכות).