"ההגנה העצלנית של יונייטד עלתה לה ביוקר"

באנגליה ביקרו אחרי ה-2:2. פרננדש: "רוצה מנטליות מנצחת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.12.20 - 19:40
פרננדש. לא מרוצה מהתיקו (Getty)
פרננדש. לא מרוצה מהתיקו (Getty)
תחילת כתבה

מחזור משחקי חג המולד נפתח עם 2:2 מרתק בין מנצ'סטר יונייטד ללסטר בקינג פאוור, ובשדים האדומים שאיבדו יתרון פעמיים, לא ממש היו מרוצים מהתוצאה. "מאכזב שלא ניצחנו כי היו לנו המון מצבים ויכולנו לסיים את זה", יסכם אולה-גונאר סולשיאר. אבל הם היו מסוכנים וג'יימי וארדי הראה את האיכות שלו ב-2:2".

"מרקוס רשפורד כבש שער יפה ואני שמח שעשה את זה", המשיך המאמן הנורבגי, והתייחס להחמצה של החלוץ שלו בפתיחה. "הוא יודע שההחמצה שלו הייתה מהזדמנות נהדרת. בשני השערים שספגנו היינו צריכים לסגור מהר יותר, ובמיוחד בשני. אני תמיד מסתכל על השערים שספגנו ועל מה שיכולנו לעשות טוב יותר. כמובן שיש לנו משחק בעוד שלושה ימים ויש לנו יום נוסף להתאושש שצריך לנצל בתבונה. לצאת עם נקודה זה לא הכי גרוע שיש, אבל אנחנו מאוכזבים שלא יצאנו עם שלוש מול יריבה קשה".

פרשן פורבס, ליאם קאנינג, ביקר את החלק האחורי של הקבוצה: "זה היה צריך להיות ניצחון, אבל הגנה עצלנית של מנצ'סטר יונייטד גבתה שוב מחיר. נקודה היא לא התוצאה הכי גרועה נגד לסטר, אבל זה היה יכול להיות יותר מזה. שימשיכו במומנטום".

מנגד, ברונו פרננדש, ששוב היה הגיבור של קבוצתו עם שער ובישול, הסתכל על חצי הכוס המלאה: "שמחתי מאוד כשנכנסתי לחדר ההלבשה וראיתי שכולם מאוכזבים מהתיקו, ואומרים שהיינו צריכים להיות טובים יותר. אנחנו רוצים ליצור מנטליות של מנצחים ואנחנו לא מרוצים מהנקודה הזאת".

הפורטוגלי שהמשיך בעונה הנהדרת שלו גם הערב, כבר סופר 14 שערים ו-8 בישולים ב-21 שערים בכל המסגרות: "אני נהנה מזה, יש לי קבוצה טובה סביבי שעזרה לי מההתחלה ונתנה לי ביטחון. כשיש לך תמיכה מאחוריך, אתה מרגיש טוב יותר. המטרה שלנו היא לנצח, ואם מתמקדים בקבוצות אחרות, לא מתמקדים במה שאנחנו עושים".

בצד השני, ברנדן רוג'רס, שקבוצתו חזרה פעמיים מפיגור, היה קצת יותר מרוצה: "אני חושב שזה היה משחק טוב, עם שתי קבוצות התקפיות ואני חושב שהיו לנו הרבה מהלכים טובים. ההגנה והמתפרצות היו טובים מאוד כמו שצריך לעשות נגד קבוצות כמו יונייטד. גם בפיגור 2:1 היו לנו התלהבות וביטחון, וזה מראה את המנטליות של השחקנים ומגיעה לנו לפחות נקודה".

באופן רשמי, ה-2:2 אומנם לא נרשם לזכותו של ג'יימי וארדי, אך החלוץ הוותיק של לסטר הציג משחק נהדר ורוג'רס החמיא לו: "זה היה משחק שלו שמראה למה הוא אחד מהטובים ביותר, עם הריכוז שלו וזה שהוא תמיד יהיה באזור הרחבה. יש לו מוח כדורגל והוא יודע לאן הכדור יגיע ואיך לסיים את המהלך".


וארדי עצמו מסתפק בנקודה, ומביט כבר לעבר המשחק ביום שני נגד קריסטל פאלאס. "שיחקנו טוב מאוד מול קבוצה מצוינת", צייץ החלוץ בחשבון הטוויטר שלו. "ניקח את הנקודה הזו ונצפה ליום שני".