המציאות החדשה ונקודת האור: ספרופולוס מדבר

מאמן מכבי ת"א בוטח במערכת הבריאות: "המצב בישראל בשליטה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.03.20 - 22:36
תחילת כתבה

בוטח במערכת הבריאות בישראל, מנצל את הזמן כדי ליהנות מהמשפחה וגם חושב קצת על כדורסל. בצל חוסר הוודאות לגבי המשך עונת 2019/20, בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, מאמן מכבי תל אביב יאניס ספרופולוס התייחס בראיון לאתר הרשמי של המועדון למציאות החדשה.

"המצב בישראל תחת שליטה. הממשלה הגיבה מהר ושולטת בסיטואציה שעלולה לחשוף את האנשים לווירוס. הפעולות שנעשו התגלו כאפקטיביות ואני שמח שאין מתים עד כה מהמחלה בישראל", אמר ספרופולוס בפתח דבריו, "מערכת הבריאות עובדת ממש טוב והרופאים עושים עבודה טובה במניעת הפצת וירוס הקורונה".

בעוד כמה מהזרים של מכבי ת"א בחרו לעזוב את הארץ, ספרופולוס נשאר נכון לעכשיו בישראל - והוא מוצא בכך נקודת אור: "אני נשאר עם משפחתי כאן והתארגנתי עם מלאי של תרופות, אוכל, מסיכות, כפפות וכל מה שצריך, לכן אני יכול להיות בבית מבלי לצאת. ההישארות בבית נותנת לי את האפשרות להיות עם המשפחה וזה משהו שהיה לי חסר בגלל המקצוע שלי בכל השנים האלה. לפחות זו נקודת אור במצב הזה".

ואיך מעבירים את הזמן בתקופה שבה אין אימונים? "אנחנו עושים תרגילים, התעמלות בבית, מה שאפשר ומותר", סיפר המאמן היווני וסיכם: "כמו שאמרתי, אני מבלה עם המשפחה - משחקים משחקי קופסה, צופים בסרטים. יש לי זמן גם לצפות במשחקים ולחשוב על רעיונות חדשים להשתפר מבלי הלחץ של המשחקים".