ליגת העל 2021/2022
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 הפועל ירושלים 13 0
2 בני הרצליה 14 0
3 הפועל חולון 13 0
4 גליל עליון 13 0
5 הפועל ת"א 14 0
6 מכבי ת"א 14 0
7 הפועל חיפה 13 0
8 נס ציונה 14 0
9 הפועל ב"ש 13 0
10 הפועל אילת 14 0
11 גלבוע גליל 15 0
12 ראשון לציון 14 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אלוהים עזר לנו": הפוסט המרגש של קלייברן

שחקן ראשל"צ הודיע: בתו נולדה עם קריש דם בראש, ושרדה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.10.21 - 15:13
תחילת כתבהכפי שכולנו למדנו השבוע, יש רגעים ששמים גם את הספורט בפרופורציה. למרות הנטייה שלנו לראות בו עניין של חיים ומוות, בסוף - יש חיים ומוות אמיתיים. לפעמים, מילולית ממש. כמו במקרה של כריס קלייברן, כדורסלן מכבי ראשון לציון, שחווה אירוע אישי לא פשוט בשבוע האחרון.

היום (חמישי), הודיע קלייברן בחשבון האינסטגרם שלו כי בתו הטרייה נולדה עם קריש דם בראש, מה שלא אפשר לה לנשום בכוחות עצמה. רק אחרי שמונה ימים ארוכים מדי של המתנה, הצליחו הרופאים להציל את חייה - והלידה, שהסתבכה, יצאה אל הפועל בטוב. קלייברן צפוי לשוב בסוף השבוע לראשל"צ, על מנת להתאמן עם הקבוצה להמשך המשחקים. "מעולם לא הרגשתי כה חסר אונים", כתב קלייברן, "אני רוצה להודות לאל על שבירך אותנו עם הכל, עד עכשיו.. ישבתי בבית והתפללתי ללא הפסקה שאלוהים יברך אותנו וישמור על הילדה שלנו. לא יכול להיות דבר קשה יותר עבור הורה צעיר, לדעת שהתינוקת שלו כואבת ונלחמת על חייה, ולא היה דבר שיכולנו לעשות. אבל הנה אנחנו, אחרי שמונת הלילות הארוכים בחיי, והאל עשה זאת שוב. איני יכול להיות אסיר תודה יותר".

"כשתגדלי", הוא כותב לבת הצעירה, "לא אוכל לחכות לחלוק איתך את הסיפור, ולספר לך כמה היית חזקה, וכמה נלחמת כדי להיות עם אבא ואמא. אין דבר שגורם לי לחייך יותר מאשר כשאת בחיים שלי. אימך עשתה עבודה נפלאה כשעזרה לך לצאת החוצה, כשבחודשיים האחרונים היא היתה לגמרי לבד. תודה גם למכבי ראשון לציון", הוא סיים, שעזרו לי חזור הביתה כדי להיות עם המשפחה. אנו מעריכים זאת מאוד. ברוכה הבאה לעולם".

גם מכבי ראשון לציון קראו לאוהדיה לתמוך בשחקן, לקראת משחק הליגה הקרוב מול הפועל תל אביב: