קורצקי: "המשחק הזה הוא מראה לליגה עבורי"

מאמן רעננה לשחקניו לפני המפגש בגביע הטוטו עם הפועל חיפה. יואב כץ בשיחת סקייפ עם השחקנים: "מי פה מוכן לקחת אחריות?"

גיל לוין
גיל לוין  16.08.19 - 13:04
תחילת כתבה

הפועל רעננה פתחה את גביע הטוטו עם הרבה תקוות בעקבות ניצחון על הפועל ת"א, אבל ההמשך היה פחות מוצלח. החבורה של מנחם קורצקי הושפלה בתחילת השבוע ב-4:1 למ.ס אשדוד, מה שסידר לה - שבוע לפני פתיחת הליגה - מפגש עם הפועל חיפה על המקום ה-11 במפעל (שבת, 20:00).

"המשחק הזה יהווה מראה לליגה עבורי", הדגיש קורצקי בפני שחקניו בסיום האימון המסכם, בו צפה גם הבעלים אשר אלון. המאמן שמר על מעטה של מסתוריות באשר להרכב, זאת מתוך רצון לייצר תחרותיות.

בתוך כך, קורצקי יחסר פעם נוספת כמה שחקנים. המגן השמאלי ירדן כהן עדיין מתאושש מפציעה במפשעה ולא יהיה זמין, כמו גם כארם ארשיד שמתאושש מקרע קטן ברצועות הקרסול. שניים נוספים שייעדרו הם דויד מתיאוס (הורחק במשחק האחרון) ורועי לוי, שיצא עם קבוצת הנוער למחנה אימונים בבולגריה. לעומתם, עדי נמני צפוי לשוב להרכב לאחר שריצה את עונשו. לגבי בן סביר, שנפצע במהלך המשחק האחרון, נראה כי מצבו משתפר והוא ישוב לאימונים כבר בשבוע הבא.

את מקומו של ירדן כהן צפוי למלא כהן אחר - עמית, כשמאור ג'רסי יקבל מנוחה על הספסל. שון קלימקין הצעיר יוצב במקומו של מתיאוס במרכז ההגנה. התלבטות קיימת בין מי שהיה לשוער הראשון בעונה החולפת, אסף צור, לעומת ניב אנטמן שפתח בשני המשחקים האחרונים. לאחר שהאחרון רשם הופעות טובות ולאור ההשקעה המורגשת באימונים, הצוות המקצועי מספר על תחרות בריאה המתפתחת בין השניים.

הרכב משוער: ניב אנטמן (אסף צור); עדי נמני, עידו לוי, שון קלימקין, עמית כהן; אביחי ידין, בן בנימין, דיוויין נאה; יוג'ין אנסה, אור דסה, קייס גאנם.

מנגד, גם הפועל חיפה מקווה לנצל את המשחק כדי להתייצב לפתיחת העונה בליגה עם מצב רוח טוב יותר, אחרי שהשיגה רק 4 נקודות בארבעה מחזורים בגביע הטוטו.

הבעלים יואב כץ קיים שיחת סקייפ עם השחקנים והבהיר: "אני מבקש מכולם לקחת אחריות. כשקל וטוב זו לא בעיה לגלות מנהיגות, אבל עכשיו יותר קשה - אז מי מוכן לקחת אחריות?". השחקנים הזרים סיפרו לכץ במהלך השיחה כי קיבלו אותם יפה והם מרוצים להיות במועדון.

בעניין אחר, חן דילמוני, שאושפז בשבוע שעבר לאחר שהתעלף בזמן שהתאמן לבד בחום הכבד, עדיין לא חזר לאימונים והוא שוהה בביתו בחופשת מחלה.