הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קשטן ואוואט עם אוחנה בוועדה המקצועית

גם עו"ד מאירי ובן מלך בוועדה למינוי מאמן נבחרת ישראל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.04.18 - 21:17

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, ויו"ר הוועדה המקצועית, אלי אוחנה, גיבשו את החברים בה. אל נציג זכויות הניהול בבית"ר ירושלים יצטרפו בוועדה גם מאמן נבחרת ישראל לשעבר, דרור קשטן, שוער וקפטן הנבחרת בעבר, דודו אוואט, חבר הנהלת ההתאחדות, עו"ד מורן מאירי, וד"ר איציק בן מלך.

הוועדה שתפקידה קידום הכדורגל הישראלי, יישום המלצות הוועדה ואיוש בעלי תפקידים בנבחרת, תקיים ישיבה ראשונה במהלך השבוע הבא. חבריה ישמשו גם כחברי ועדת האיתור של המאמן הבא.

"אני מבקש להודות לכל מי שהסכים לתרום מזמנו לטובת קידום הכדורגל שלנו ומברך על הרכב הפורום המקצועי", אמר עופר עיני, "החברים בפורום מביאים אתם ניסיון עצום, היכרות עמוקה ורבת שנים של הכדורגל הישראלי, ומעל לכל רצון להמשיך ולעשות ככל יכולתם לטובת הצלחת נבחרות ישראל, ההתאחדות והכדורגל. מלאכה רבה לפניהם ואני מתחייב לסייע ככל שאדרש".

אלי אוחנה אמר: "עופר ואני השקענו שעות רבות בחשיבה על האנשים הנכונים והמחויבים למשימה, ואין לי ספק כי כל אחד מחברי הפורום נחוש לעשות כל שביכולתו לטובת קידום ופיתוח הכדורגל הישראלי. כולנו נכונים לעבוד באינטנסיביות, ביעילות ובאופן אחראי כדי שהענף ייצא נשכר. יש בפורום הזה שילוב של שחקני עבר, מאמנים, חברי הנהלה ואנשי חינוך ומדע, ולטעמי זה יוצר תמהיל נכון ומבטיח".