הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ישראל לסטארט אם ניישן: ניצחון שני בשלושה ימים לקבוצה

הקבוצה ממשיכה לשמור על כושר מרשים לקראת 3 הגרנד טורים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.05.20 - 19:43
(צילום: ישראל לסטארט אם ניישן)
(צילום: ישראל לסטארט אם ניישן)
תחילת כתבה

החלטת האיגוד העולמי לנסות לחדש את העונה בתחילת אוגוסט ולמעשה לדחוס עונה שלמה לשלושה חודשים - תציב אתגר לוגיסטי ופיזי חסר תקדים עבור הקבוצה ועבור רוכביה , כך מעריכים ראשיה: ״קודם כל, אנחנו מקדמים בברכה שיש כבר לוח תחרויות ומשהו לשאוף אליו״, אמר מנהל הקבוצה צ׳ל קרלסטרום. ״עוד יהיו הרבה אתגרים לפתור אבל לדבר הזה אנחנו מחכים - להתחיל במירוצים״. האתגר הגדול מכוחם יהיה להתמודד על שלושה גראנד טורים - טור דה פראנס, ג׳ירו ד'איטליה ו-וולטה דה אספניה בחודשיים ימים .

בינתיים הקבוצה הישראלית מראה שרוכביה שומרים על כושר וערוכים לחידוש המירוצים, ואתמול השיגה הקבוצה ניצחון שני בשלושה ימים עם ההרכב הישראלי ביותר שלה עד כה שכלל את האחים עדו ועומר גולדשטיין ואת המטפס הצעיר עומר להב, שהרשים מאוד ונמנה על קבוצת הרוכבים שנלחצה על הניצחון בסיום.

אבל את ההופעה הגדולה סיפק חברו לקבוצה, הקנדי ג׳יימס פיקולי שתקף בקילומטר האחרון בעליית הסיום ופירק את כולם כולל את אחד הרוכבים המטפסים הגדולים בעולם, אדם ייטס ממיצ׳לטון סקוט האוסטראלית, וחצה ראשון את קו הסיום בפער ניכר.  ישראל סטראט אפ ניישן ניצחה גם בקטע הראשון ונותרו עוד שני שלבים לסיום הטור.