הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מואנס דאבור עדיין מאוכזב שלא הוכיח את עצמו בסביליה"

אחד מסוכניו של החלוץ הישראלי: "אמרנו לו להמשיך לעבוד קשה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.05.20 - 20:27
תחילת כתבה

מואנס דאבור קיווה ש-2019/20 תיראה טוב בהרבה. הישראלי הגיע לסביליה על תקן כוכב והיה אמור לתקוע יתד באחד הקבוצות הטובות בליגה הספרדית, אבל בסופו של דבר שיחק פעם אחת בלבד בליגה. הוא עזב בינואר להופנהיים, נפצע אחרי מספר משחקים וכעת מקווה לשוב לכושר יחד עם חבריו לקראת חזרת הליגה הגרמנית.

"דאבור עדיין מאוכזב משום שהוא לא קיבל הזדמנות להראות את היכולת האמיתית שלו, במיוחד לאוהדים המדהימים של סביליה שתמכו בו", סיפר שחקן העבר מילוש מאלנוביץ' שעומד בסוכנות שמייצגת את הישראלי. "אני זוכר שהגעתי לפיחואן ודאבור זכה למחיאות כפיים בעמידה מהקהל כשהוא עלה להתחמם. זה היה מטורף".

"היה לדאבור חוסר מזל", המשיך מאלנוביץ'. "כשהוא חתם בסביליה בינואר 2019 היא שיחקה עם שני חלוצים, אבל אז הגיע הקיץ, ז'ולן לופטגי הגיע עם תוכנית אחרת. הוא היה צריך זמן להסתגל למנטליות אחרת, שפה חדשה ומדינה חדשה".

"לופטגי לא ראה את דאבור כחלוץ 9 פותח. מאמן חדש משנה המון בקבוצה וזה יכול לקרות בכל מקום. ידענו שללופטגי יש את השיטה שלו ולכן נשארנו מקצועיים מול סביליה ואמרנו לדאבור לעבוד קשה באימונים. החיים עושים דברים חיוביים אם אתה טוב אליהם וכך הוא קיבל חוזה טוב בגרמניה והוא מאושר שם", חתם מלאנוביץ'.

שחקן נוסף שנמצא בסוכנות של מאלנוביץ' הוא פרדראג ראיקוביץ' שמחוזר ע"י סביליה. "עדיין לא דיברתי עם מונצ'י על ראיקוביץ'. הוא מכיר את השוק טוב מאוד ובטוח שיודע מי זה ראיקוביץ'. הוא בונה התקפות מאחור וישחק בקבוצה שתדע להשתמש בזה", דיווח הסוכן.