נדבד הגיש הצעות על דה ליכט ופוגבה

דיווח: סגן נשיא יובנטוס והמנהל המקצועי פראטיצ'י נפגשו עם ראיולה במונאקו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.06.19 - 14:20
נדבד ופראטיצ'י. יחזרו ממונאקו עם רכש? (Getty)
נדבד ופראטיצ'י. יחזרו ממונאקו עם רכש? (Getty)
תחילת כתבה

יובנטוס לא מוותרת על פול פוגבה ומתייס לה ליכט. לפי דיווח ב"טוטוספורט", סגן נשיא יובנטוס, פאבל נדבד, והמנהל המקצועי, פאביו פראטיצ'י, נמצאים במונאקו ושוחחו עם סוכנם של השניים, מינו ראיולה, ולהגיש עליהם הצעות.

נכון להיום, פאריס סן ז'רמן מחזיקה בהצעה הגבוהה ביותר עבור קפטן אייאקס - 12 מיליון יורו בעונה. יובנטוס לעומתה, מציעה 10 מיליון יורו, ונדבד ופראטיצ'י עשה מאמץ לשכנע את ההולנדי ללבוש את מדי הזברות בעונה הבאה. מנגד, ברצלונה, שמציגה את העניין הרב ביותר, נראית מחוץ למירוץ עם הצעה של שישה מיליון יורו בלבד. מחירו של דה ליכט צפוי להיות 75 מיליון יורו. השחקן, שנמצא כעת במיאמי, יקבל החלטה כשיחזור.

בנוסף, הגברת הזקנה מעוניינת להשיב אליה גם את פוגבה, כחלק מרכזי מהפרויקט החדש של מאוריציו סארי. רק אתמול אמר הקשר שהגיע הזמן לאתגר חדש, ויובנטוס תצטרך להתחרות עליו מול ריאל מדריד וזינדין זידאן, שמעוניין גם הוא באלוף העולם הצרפתי.

על פי "אס", ראיולה היה זה שהניע את פוגבה להביע בפומבי את רצונו לעזוב, והוא רוצה לשחק תחת זיזו בריאל מדריד. מחירו צפוי להיות 160 מיליון יורו בנוסף לסעיפים משתנים, בעוד הבלאנקוס מוכנים לשלם עבורו לכל היותר 120 מיליון יורו. כך או אחרת, העניינים יצטרכו להסתיים עד ה-8 באוגוסט, אז ייסגר חלון ההעברות בפרמיירליג ומנצ'סטר יונייטד תצטרך למצוא מחליף לצרפתי.