סטפאנו פיולי מונה למאמנה של מילאן

אקס אינטר חתם לשנתיים אחרי פיטורי הבזק של ג'אמפאולו ששרד 111 ימים בתפקיד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.10.19 - 19:00
ביקורת על מינויו של פיולי (טוויטר: מילאן)
ביקורת על מינויו של פיולי (טוויטר: מילאן)
תחילת כתבה

הצפוי מכל קרה. לאחר הדיווחים הרבים בתקשורת האיטלקית, מילאן מינתה היום (רביעי) את סטפאנו פיולי למאמנה החדש במקומו של מארקו ג'אמפאולו שפוטר 24 שעות קודם לכן, לאחר שבעה מחזורי ליגה בלבד ו-111 יום בתפקיד - פרק הזמן הקצר ביותר למאמן שפותח עונה אצל הרוסונרי.

ג'אמפאולו שהחליף בתפקיד רק בקיץ את ג'נארו גאטוזו, לאחר שלוש עונות יפות בסמפדוריה, לא הצליח להרים את הקבוצה המדשדשת מסן סירו. מילאן השיגה שלושה ניצחונות והפסידה בארבעה מאז פתיחת עונת הסריה A, כשהיא מציגה יכולת פושרת, בעיקר בהתקפה.

מילאן רצתה להביא במקומו את לוצ'יאנו ספאלטי, אבל המאמן המבוקש לא הצליח להגיע לסיכום עם אינטר שמשלמת לו חבילת פיצויים מאז פוטר ממנה בעונה שעברה. כתוצאה מכך, פנתה הקבוצה לפיולי שחתם לשנתיים והפך למאמן התשיעי של הרוסונרי בחמש השנים האחרונות.

פיולי בן ה-53 אימן מספר קבוצות בליגה האיטלקית כולל פארמה, קייבו, בולוניה, לאציו, אינטר ופיורנטינה. למרות זאת, ב-16 שנותיו על הקווים בליגה הבכירה, הוא לא השכיל לקחת תואר והקהל בסן סירו כבר הביע את התנגדותו להגעתו של מאמן בעל פרופיל נמוך נוסף למועדון הפאר שדורש הישגים ובשנים האחרונות מתקשה לעמוד בציפיות.