"הוא גיבור": הברכה של פירלו לרונאלדו

מאמן יובנטוס פירגן לכוכב לפני רומא. וגם: הרמז של דיבאלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.02.21 - 19:10
תחילת כתבה

בצל חגיגות יום ההולדת של כריסטיאנו רונאלדו, וכשהיא עם חמישה ניצחונות ברציפות, יובנטוס ממשיכה במרדף אחר מילאן ואינטר בצמרת הליגה האיטקלית. מחר (שבת), היא תעמוד בפני המשימה הבאה שלה - ומדובר, הפעם, במשימה קשה במיוחד. הגברת הזקנה תארח את רומא, שמדורגת במקום השלישי, נקודה מעליה, לקרב לוהט.

"השתפרנו מאוד בהיבט המנטלי", אמר אנדראה פירלו לקראת ההתמודדות והסביר את משמעות הפסד הליגה לאינטר: "הבנו שאנחנו צריכים להיות מרוכזים ובעלי מוטיבציה תמיד. הניצחונות הם רק בשבילנו, מניצחון לניצחון אנחנו צוברים אדרנלין. כשאתה מפסיד, מלבד הכעס, אתה הולך לחפש מפתחות אחרים".

"הייתי רוצה שהקבוצה תהיה מושלמת מיד, אבל זה בלתי אפשרי", המשיך פירלו. "אנחנו עובדים כדי לשפר, עכשיו אנחנו מאוזנים יותר, אבל תמיד יש לאן לגדול ולמרבה הצער הזמן קצר. אנחנו 70-80% מהיכולת שלנו". על רומא אמר פירלו: "הם ספגו ביקורת, אבל זו קבוצה חזקה עם מאמן נהדר שמציגה את הכדורגל מהטובים באיטליה".

פירלו, שייאלץ להסתדר ללא דיבאלה, ראמזי ובנטנקור, יקבל סגל מלא - ויתרה מזאת, יקבל את רונאלדו בכושר נהדר אחרי שכבש צמד מול אינטר בגביע. "לראות אותו נהנה ככה בכל יום מחדש ומלא תשוקה, זה מפתיע", אמר פירלו על הכוכב שלו. "לשחק ככה, בגיל 36, אחרי שזכית בכל מה שזכית - הופך אותך לגיבור. לו יש את זה, לבופון יש את זה, לקייליני ולבונוצ'י".

בינתיים, יובה, שמגיעה למשחק במרחק שבע נקודות - אך משחק חסר - מהמקום הראשון, קיבלה רמז עבה מפאולו דיבאלה בנוגע לחזרתו למגרשים. הכוכב העלה תמונה לרשתות בה הוא מתאמן מסתכל הצידה, וכתב "מבט לקאמבק". כזכור, דיבאלה סובל בפציעה בברך שמאל. מחר, הוא יצפה מהצד בחבריו מנסים לקטוע לרומא רצף של שני ניצחונות ולחלוף על פניה בטבלה.