הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טובים השניים: המספרים של לוקאקו ומרטינס

ציון הדרך שקבע הבלגי וההתקפה הפורה. אינטר בדרך לאליפות?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.02.21 - 18:55
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

עוצמתית, תכליתית ומהנה לצפייה - אינטר מודל 2020/21 בדרך לאליפות איטליה. עם 0:3 מהדהד על מילאן בדרבי הגדול, הנראזורי פתחו פער של ארבע נקודות בפסגה ומתקרבים לתואר בו לא זכו מאז ימי ז'וזה מוריניו העליזים ב-2009/10. מי תעצור אותה בדרך לשם?

כל קבוצה גדולה בליגה האיטלקית במילניום הנוכחי התפארה בצמדי חלוצים קטלניים: לרומא היה את גבריאל בטיסטוטה ופרנצ'סקו טוטי, ליובנטוס את אלסנדרו דל פיירו ודויד טרזגה, למילאן את אנדריי שבצ'נקו ופיפו אינזאגי ולאינטר הנוכחית יש את לאוטרו מרטינס ורומולו לוקאקו. הבלגי הבקיע שער אחד, הארגנטיני הוסיף צמד והשניים הובילו את אינטר לניצחון מוחץ.

שימו לב לזה: לשניים יש יחד העונה כבר 30 שערים - רק שישה פחות מהצמד הפורה בחמש הליגות הבכירות באירופה: רוברט לבנדובסקי ותומאס מולר (36). יתרה מזאת, לוקאקו ומרטינס חתומים יחד על שישה שערים העונה בליגה האיטלקית (כלומר: בישול של לוקאקו למרטינס וההיפך) שניים יותר מכל צמד שחקנים אחר בליגה.

בין לבין, לוקאקו חתום גם על ציון דרך מרשים משלו. מלבד העובדה שעקף את כריסטיאנו רונאלדו בטבלת מלך השערים באיטליה העונה, הבלגי רשם שער בדרבי מילאנו רביעי ברציפות והפך לשחקן הראשון לעשות זאת מאז בניטו לורנצי ב-1950. לאינטר הנוכחית יש כבר 57 שערים ב-23 משחקי ליגה העונה כאשר רק בשתי עונות הם כבשו יותר בתקופת הזמן הזו - 1949/50 ו-1950/51.

"זאת אינטר, אלה מי שאנחנו. אנחנו עובדים בכל יום כדי לקחת את הקבוצה הזו לפסגה ואנחנו רוצים להמשיך כך", הכריז גיבור הניצחון לאוטרו. "סבלנו המון העונה עם ההדחה מגביע איטליה וליגת האלופות, אבל אנחנו נלחמים יחד. האליפות היא המטרה היחידיה שנותרה לנו ואנחנו מרוצים להיות בפסגה".

בנוסף, פרגן הארגנטיני לחברו להתקפה: "לוקאקו יכול להיות אפילו טוב יותר מזה. הוא צעיר, עובד קשה על המגרש ומחוצה לו, אדם נהדר ואנחנו שמחים שהוא כאן איתנו".