הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טינו אספרייה: "רונאלדו משפיע על חאמס לרעה"

חלוץ נבחרת קולומביה בעבר: "בקבוצה אחרת הוא היה מקבל סטירה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.11.16 - 14:17
תחילת כתבה

בעוד בריאל מדריד מתקשה חאמס רודריגס לתפוס מקום קבוע בהרכב ולהשפיע על הקבוצה, בנבחרת קולומביה הוא עדיין נחשב למנהיג ולשחקן דרכו עובר הכדור בכל התקפה. עם זאת, בשני המשחקים האחרונים במוקדמות המונדיאל (0:0 מול צ'ילה ו-3:0 לארגנטינה) הקשר המוכשר היה בינוני ולא הצליח לעזור לנבחרתו, שעשויה לא להעפיל למונדיאל ברוסיה.

כפי שלמד ליונל מסי על בשרו, היכולת שלך במדי הנבחרת בעבר לא הופכת אותך לחסין כלפי ביקורת בהווה וכך זה גם במקרה של חאמס, שסופג חצים ממקום לא צפוי, כוכב הלוס קפטרוס בעבר, טינו אספרייה.

"לאחרונה אני רואה שהחברות של חאמס, שאני אוהב ומכבד, עם רונאלדו בריאל מדריד, משפיעה עליו לרעה", אומר חלוץ העבר האגדי, "יש לו את אותן תנועות כאשר לא נותנים לו את הכדור בקולומביה. הוא עונה תנועות עצבניות לעבר כולם. בקולומביה, חאמס עושה אותו דבר".

אספרייה ממשיך ומפרט: "לדוגמא, בתחילת המשחק הוא זעם על אלבארס בלאנטה ונופף בידיו. אני לא יודע אם זה בגלל שהוא לא מסר לו את הכדור. הוא צריך לעזור לחבריו לקבוצה להשתפר בגלל שהוא משחק עם חבורה של צעירים שמכבדים אותו ולא מעזים להעיר לו. בקבוצה אחרת הוא היה מקבל סטירה. בקולומביה שאני שיחקתי לא היו מקבלים את זה.

"זה מכוער", סיים חלוץ העבר, "זה נורמלי לריב עם השופט או עם היריבים, אבל לא עם החברים שלך לקבוצה. אפשר להיכנס לוויכוח, אבל לעשות את זה בגלל שאחד החברים שלך לקבוצה לא מסר לך את הכדור זה הדבר הכי מכוער לעשות ככדורגלן. הוא לקח את ההרגל הזה מרונאלדו, שעושה את זה כל הזמן".