מסי ניחם: "אנחנו איתך, מיסטר. תהיה חזק"

כוכבי הספורט חיזקו את לואיס אנריקה לאחר מות בתו, צ'אנה

עידן ויניצקי, ארה"ב
עידן ויניצקי, ארה"ב  30.08.19 - 06:41
תחילת כתבה

שחקן ומאמן ברצלונה ונבחרת ספרד לשעבר, לואיס אנריקה, בישר אתמול (חמישי) לעולם את הבשורה הנוראית: בתו צ'אנה, שבמשך חמשת החודשים האחרונים נאבקה במחלת הסרטן, מתה כשהיא רק בת 9. המאמן, שנפרד מהנבחרת בהפתעה ביוני האחרון אחרי קצת פחות משנה בתפקיד, הסביר כי עשה זאת על מנת לשהות לצד בתו ומשפחתו ומיד עם פרסום הדברים, כוכבי הספורט הכואבים הגיבו.

ליאונל מסי, ששיחק עבור המאמן בברצלונה, ניחם בעמוד האינסטגרם שלו: "תנחומיי ללואיס אנריקה וכל משפחתו ברגעים הקשים האלה. אנחנו איתך, מיסטר. תהיה חזק". גם היריב, סרחיו ראמוס, כתב בטוויטר: "מיסטר, כל התמיכה והאהבה שלנו אליך ואל משפחתך. אין מילים, אבל אנחנו תמיד לצידך". ג'רארד פיקה הוסיף: "מיסטר, אני מצטער עד עמקי נשמתי. נוחי, צ'אנה".

הטניסאי רפאל נדאל כתב בחשבון הטוויטר שלו: "הרגע נודעו לי הבשורות הנוראיות על מותה של צ'אנה. אני עצוב מאוד ולא יכול לדמיין את הכאב שהמשפחה חווה. אני שולח מרחוק חיבוק חזק ללואיס אנריקה ולכל משפחתו. תהיו חזקים ברגעים הקשים האלה".

ההתאחדות הספרדית כתבה בתגובה: "אנחנו בוכים את האובדן העצוב של צ'אנה הקטנה, בגיל תשע בלבד, בתו של שחקן ומאמן הנבחרת לואיס אנריקה. אנו מביעים את תנחומינו למשפחה ואיתם ביחד בכאבם".

בחשבון של נבחרת ספרד נכתב: "יום אחד נשיג את הכוכב שלנו והחל מהיום יש לנו עוד כוכב שמאיר בשמיים עם אורו. נוחי בשקט צ'אנה הקטנה. הנבחרת מתאחדת בכאב עם המשפחה ומתרגשת מהדוגמה שהעניקה עם האהבה וההקרבה שלה". גם ריאל מדריד, בה שיחק לואיס אנריקה, ורומא, אותה אימן, צייצו "תהיה אמיץ, מאמן", וחלקו כבוד אחרון.