"יותר מאכזב מה-4:1": ברצלונה בקרשים

האכזבה של קומאן והביקורת בתקשורת. סיכום ה-1:1 עם קאדיס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.02.21 - 17:58
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

ברצלונה ככל הנראה כבר משלימה לאט לאט עם העובדה שהעונה היא לא תזכה בליגת האלופות ואחרי ה-4:1 הביתי לפאריס סן ז'רמן בשמינית גמר ליגת האלופות היא קיוותה למעט נחת עם יריבה בהזמנה בליגה - קאדיס - אולם גם מולה היא זייפה וסיימה ב-1:1 מאכזב.

"מעידה בלתי נסלחת של ברצלונה", זעקה הכותרת ב"מונדו דפורטיבו". "בארסה זרקה הזדמנות פז אחרי איבוד הנקודות של אתלטיקו. "ברצלונה פישלה במאבק על הליגה", נכתב ב"ספורט" ומצאו את האשם: "פנדל ילדותי ושטותי של קלמן לנגלה הוביל לאיבוד שתי נקודות יקרות".

רונאלד קומאן מאוד לא מרוצה מאיבוד הנקודות. עד כמה, אתם שואלים? שימו לב לציטוט הזה: "אני מאוכזב מהמשחק הזה אפילו יותר מהתבוסה לפ.ס.ז' משום שדווקא בליגה אנחנו נראים טוב". ההולנדי הוסיף: "היו לנו הרבה הזדמנויות, אבל לא הפכנו אותן לשערים וזה מאכזב".

ומה עם הפנדל בדקה ה-89? קומאן משוכנע, כמובן, כי לא היה מקום לשריקה. "אני חושב שמדובר בהחלטה די שנויה במחלוקת, אבל אפשר להבין אותה", אמר ההולנדי והוסיף: "שחקן הגנה צריך לדעת איפה הוא נמצא על המגרש ומה הסיטואציה של המשחק. אני לא אוהב להאשים שחקנים בודדים וזאת תמיד אשמת הקבוצה כולה".