הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סולומון: "ריאל לא הייתה עדיפה עד כדי כך"

הישראלי של שחטאר אחרי ה-5:0 הכואב: "התפרקנו בשער השני"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.10.21 - 06:22
תחילת כתבה

מנור סולומון התרגל להבקיע מול ריאל מדריד, אבל גם הוא הבין שבשלב מסוים החגיגה אמורה להסתיים. שחטאר חטפה 5:0 מהדהד מהבלאנקוס בעוד הקשר הישראלי הוחלף כבר במחצית ולמעשה השלים משחק ראשון בו הוא לא מבקיע מול היריבה האימתנית מבירת ספרד. עם זאת, כמובן שקשה מאוד להאשים אותו משום שהוא וחבריו חוו את נחת זרועה של מי שיכולה להגיע רחוק מאוד בליגת האלופות העונה.

"ריאל הייתה עדיפה גם במחצית הראשונה, אבל לא עד כדי כך. חבל שספגנו את השער הראשון, אבל זה הכדורגל ודברים כאלה קורים", סיכם סולומון. "התפרקנו אחרי השער השני וזה לא צריך לקרות, נתקן את מה שלא היה בסדר ונמשיך הלאה", אמר הישראלי שהשלים 45 דקות.

"אנחנו קבוצה שמשחקת כדורגל התקפי ותמיד רוצה להבקיע ולנצח", הסביר סולומון את העובדה שקבוצתו לא הרבתה להתגונן מול ריאל. "גם היום רצינו לנצח, למרות שזו ריאל מדריד. נמשיך להתקדם וללכת קדימה". בנוסף הודה: "זה לא היה המשחק הכי טוב שלי והמאמן החליף אותי במחצית - זו ההחלטה שלו".

לסיום, הסתכל הישראלי קדימה אל עבר המפגש הבא מול הבלאנקוס. "יש לריאל מדריד שחקנים מצויינים, היא אחת הקבוצות הטובות בעולם. נלמד מהטעויות ונשחק נגדם שוב בעוד שבועיים", המשיך סולומון, "בשנה שעברה ניצחנו אותם (ריאל מדריד), הפעם זה לא הצליח. נתקן את זה ונתקדם. יש משחקים קשים מאוד בליגת האלופות ובעוד שבועיים נהיה מוכנים כדי לתקן", סיכם הישראלי.